Nový mobil do 15 000 Kč - CZ distribuce

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Alpha8520 2. 3. 2020 21:03

Tak o co vlastně jde? Buď jsi mluvil o rozlišení, pak nechápu, proč do toho taháš, který se ti líbil víc, nebo mluvíme celkově o displeji, pak ano, Xr/11 má velmi dobrý displej a 95% lidí bude stačit.
Rozlišení má Xr výrazně horší jak S10e a vidět to jde velmi.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 2. 3. 2020 21:48

Mozna proto, ze behem dne se nedivam na cisilka o rozliseni, ale na samotny displej? A nezajima me, jestli ma 326ppi nebo 210 nebo 530, pokud mi vyhovuje. A jestlize ty rikas, ze to je videt velmi, a uz nikdy bys to nemohl pouzivat, tak ja ti zase reknu, ze nez fullHD displej u Samsungu, tak radeji ten predpotopni u iPhone. A jo, samozrejme ze jsem je mel vedle sebe na primy srovnani. Aspon vidis, ze to kazdy muze vnimat jinak. A to byl ostatne i duvod, proc jsem to tazateli psal. At si to sam zkusi.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 2. 3. 2020 22:15

Ale mě se taky líbí víc displej iPhonu Xr, Samsung má ty amoledy docela otřesný. Ale to prokreslení písma poznat jde, když si ty displeje dáš vedle sebe. Proto je potřeba říct, o čem se bavíme.
Možná při používání pouze iPhonu Xr/11 si zvykneš, ale mě to dalo na té sedmičce docela facku při tom chvilkovém přechodu. Ale to neznamená, že ten displej byl špatný na té 7čce, ale byl prostě horší a nechci tvrdit jako ty, že to poznat nejde. Po týdnu bych o tom ale nevěděl...
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Sirzachy 4. 3. 2020 12:13

Já bych do Iphonu nešel. Navíc základní balení je prý dost ochuzene a obsahuje jakousi pomalou nabíječku. Navíc jablko má to příslušenství dost drahý, takže pokud uvažuješ do budoucna třeba o hodinkách, musíš taky mít Apple a to jsou dardy, takže i když se vejdeš do limitu, tak za příslušenství utratíš hravě několik tisíc navic. Radši vem s10e. Baterka je jediný problém, ale jako bonus má ip68.
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod coaxial123 5. 3. 2020 21:12

Díky za všem diskuzi a pomoc.

Nakonec sem pořidil Samsung Galaxy S10e za 12 999 Kč - CZ distribuce.
Uvidíme, zda bude vyhovovat.
coaxial123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ogyn 6. 3. 2020 09:17

Honor 20 pro
Ogyn
Junior

Předchozí stránka