P30 nebo LG G8S

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Lukexr 13. 2. 2020 20:50

Ahoj, vybírám telefon s 3.5mm jackem, dobrým fotoaparátem a solidním zpracováním. Po přečtení dizkuse jsem svůj výběr zužil na tyto dva telefony. U P30 se mi zamlouvá rozměr a fotoaparát, mrzí mě absence paměťové karty a nižší odolnost přístroje. U G8S se bojím o kvalitu fotografií. Rád a hodně fotím, nerad nosím telefon v obalu a občas mi spadne, takže vyšší odolnost je velké plus. Nechci sebou tahat redukci usb c / jack a proto jsem telefony typu Honor 20 Pro musel odstranit z výběru. Co byste vybrali vy? Popř. existují další alternativy které mi unikly? Rozpočet kolem 10k.
Naposledy upravil Lukexr dne 13. 2. 2020 21:04, celkově upraveno 1
Lukexr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2020 21:00

ještě bys mohl uvést, jaký máš max rozpočet
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukexr 13. 2. 2020 21:06

Upraveno. Rozpočet kolem 10k, kdyby to vážně stálo za to tak můžu něco málo přidat.
Lukexr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2020 21:20

ještě k té odolnosti, jestli si nedáš na displej tvrzené sklo, tak při pádu jej nezachrání ani ta armádní odolnost smartphonu
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 13. 2. 2020 21:26

Ale zase jak který. Já si na tel. koupil lepší pouzdro, zejména proti pádům. A zatím display drží, ani na něm teď už nemám ochranné sklo. Zrovna včera jsem jej nechtíc shodil z 1.5 m na dlaždice a v pohodě. Ono na tom pouzdru také hodně záleží. Je však pravda, že úplně krásou neoplývá, ale co už, jinak by tel. byl už dávno v křemíkovém......
Huawei P9 lite mini
Felda, Octa, Sup
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod milans74 17. 2. 2020 19:26

Lukexr píše:Ahoj, vybírám telefon s 3.5mm jackem, dobrým fotoaparátem a solidním zpracováním. Po přečtení dizkuse jsem svůj výběr zužil na tyto dva telefony. U P30 se mi zamlouvá rozměr a fotoaparát, mrzí mě absence paměťové karty a nižší odolnost přístroje. U G8S se bojím o kvalitu fotografií. Rád a hodně fotím, nerad nosím telefon v obalu a občas mi spadne, takže vyšší odolnost je velké plus. Nechci sebou tahat redukci usb c / jack a proto jsem telefony typu Honor 20 Pro musel odstranit z výběru. Co byste vybrali vy? Popř. existují další alternativy které mi unikly? Rozpočet kolem 10k.

Ahoj, tak ktorý mobil si nakoniec vybral ?
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Prokeshino 17. 2. 2020 20:39

Myslim, ze Lukexr mluvil o odolnosti proti vode, ale k otazce: muj kamarad vlastni prave lg g8s a s fotkami je velmi spokojen, video je velmi slusne i v noci, jeho manzelka ma prave jako nahodou p30, a lepsi nocni rezim mu pripada u g8s, kde neni temer zadny sum, u p30 je dobra umela inteligence, shrnutim: ve vsech ohledech je dobre lg g8s, na vymazlene fotky, ktere si clovek pripravuje, je lepsi huawei p30
Prokeshino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hbboy 17. 2. 2020 21:09

Docela si mě pobavil -) moc rád fotím, nerad nosím telefon v obalu, ale občas mi spadne -))))

Tak jestli ti občas spadne telefon bez obalu tak to snad jedině tlačítkový. Nedávno jsem pár ks vyhazoval do kontejneru na elektro a před kontejnerem je zkoušel zničit. Házel jsem s nějakým starším tlačítkovým Siemensem po zemi, šlapal na něj a ten jedno palcový display u Siemense ne a ne prasknout.

Jestli si koupíš placku - dotykáš - např. Huawei P30 a občas ti spadne tak dle mě bude brzy na šrot -) a nebude ti ani fungovat na volání a možná přestane i brzy fotit.

Jinak na co redukce 3,5 mm.

O víkendu jsem studoval bezdrátové špuntové sluchátka. Dostal jsem totiž nějaké šroty zdarma k mobilu u Hurámobil k vánocům - BML E-series E3. Tak jsem to 2 hodinky studoval na netu jak to dneska je a překvapilo mě co se dnes nechá koupit za 500 Kč - jen špunty do uší a kvalitní. Ty své jsem včera střelil za 100 kč - zbytečný dráty, v uších vůbec nedrželi přesně jak psali v recenzích. Takže koupíš za 500 super sluchátka :

https://www.sunnysoft.cz/zbozi/169PCI-9 ... 7NEALw_wcB

na Alze asi milion recenzí.

Vybírat nový mobil jen kvůli tomu, že nemá redukci na sluchátka 3,5, které bych v podstatě v životě nevyužil no nevím.
Nyní čtrnáctý dotykáč mobil Honor 20 PRO, předtím Huawei PSmart 2019, předtím Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior