Motorola One Vision nebo Redmi Note 8 pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 1. 2020 08:59

Tak RN 8 pro je vykonem opravdu nekde jinde nez vidion. I kdyz je to mediatek tak ma vykonu na rozdavani.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2020 10:03

Vaso00 píše:Výkon telefonu nebude horší (Motorola není žádný sprinter), jak psal Nick Cave že mu Motorola nezalagovala, tak mne již několikrát a musel jsem restartovat (nefunkční aplikace fotoaparát a ztráta připojení na data; po restartu vždy ok)

Jo ten problém s aplikací fotoaparátu zmínili i v jedné videorecenzi u Moto G8 Plus, asi není každý model stejný
A ten problém se ztrátou signálu jsem měl jednou u starší Motoroly jak byl nový, od té doby už ne
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 1. 2020 10:14

Tys prece s motorolou problem nikdy nemel :-p
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2020 10:53

však ty taky ne ;-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 1. 2020 11:03

S motorolou opravdu ne :-).
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Tom1122 7. 1. 2020 20:42

jrk1 píše:Tak RN 8 pro je vykonem opravdu nekde jinde nez vidion. I kdyz je to mediatek tak ma vykonu na rozdavani.

Mediatek a mizerná podpora komunity,děkuji pěkně ne.
Navíc RN8 pro vypadá mnohem forověji než Vision.+ Příšerná zalagovaná nástavba bude zajisté ,,využívat,, výkonu a RAM oproti ,,čistému,, Androidu na Motorole. :)
Kdyby Xiaomi mělo OS bez toho hnusu jménem MIUI s pochybným upgradem na A10 a skoro určitě ne na A11 které Vision rovněž dostane,nesmyslným rozlišením foťáku a paradoxně nic moc fotkami ...Tak mimo her je ve všem lepší Motorola.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 1. 2020 21:37

Ja jsem nedoporucil ani jeden z techto dvou tlf.
RN 8 pro- prilis velka placka a mediatek, ktery nema podporu vyvojaru
Vidion- hrozny nudloid, hnusny prustrel, jak osmickou vrtakem, caste problemy s dotykem behem nabijeni, exynos, navic hardwarovemu provedeni telefonu od lenova neverim

hnus nad hnus
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2020 21:55

no jo, ale další smartfony s takovýmto poměrem stran 21:9 jsou Motorola Action, Xperia 10 a 10 Plus - tu jsem zkoušel, báječně se drží v rukou, ale všechny mají o dost horší foťák
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cesy.77 8. 1. 2020 16:24

jrk1 píše:Ja jsem nedoporucil ani jeden z techto dvou tlf.
RN 8 pro- prilis velka placka a mediatek, ktery nema podporu vyvojaru
Vidion- hrozny nudloid, hnusny prustrel, jak osmickou vrtakem, caste problemy s dotykem behem nabijeni, exynos, navic hardwarovemu provedeni telefonu od lenova neverim

hnus nad hnus

Tak ten nudloid se ale krásně drží v jedné ruce a vejde s pohodlně do kapsy od jeansů. Zatím jsem nenašel nevýhody tohoto rozměru a líbí se mi to i designově. Ani na youtube to nevadí, když používáte appku yt a nechodíte na yt přímo na webu. Ten průstřel je věcí názoru, někomu to přijde hnusný, někomu to nevadí. Když držím tlf v ruce, tak mi to tak hrozný nepřijde a říkám si, že je to jiné řešení, než má většina tlf a tím to na mě působí sympaticky. Problémy s dotykem během nabíjení jsem zatím žádné neměl. Exynos je samozřejmě bez debat. Já zase v tomhle Lenovu věřim více než např. Honoru a Xiaomi.
Cesy.77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 8. 1. 2020 16:39

Vyzkousej ten dotyk behem nabijeni, snad uz vadne kusy neprodavaji...
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Cesy.77 10. 1. 2020 18:01

Dotyk je během nabíjení v pořádku. Buď jsem měl štěstí na kus a nebo ty špatné už neprodávají.
Cesy.77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 11. 1. 2020 12:16

Asi tu serii s vadnymi panely stahli z prodeje.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod dk1844 22. 1. 2020 20:22

Motorolu One Vision uz zase maji v Alze za 6k.
https://www.alza.cz/motorola-one-vision
dk1844
Junior

Odeslat příspěvekod mila001 22. 1. 2020 23:32

Cena na Alze 5099,-
mila001
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 23. 1. 2020 10:57

Cena 5099 je za tu Motorolu asi adekvátní. Já osobně bych si ji však již nekoupil a hledal bych jinde. Uživatelsky mi nesedla a těch 7 měsíců, co ji mám prostě spíše leží na stole a já stále používám starý mobil.
Takže já bych byl pro Xiaomi, už jen kvůli té lepší baterii. Výkon je vyšší, odladěnosti bych se nebál a foto bude na podobné úrovni.
Vaso00
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka