Android za cca 15K

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod mas0n 2. 1. 2020 09:43

OK, takze pokud nepotrebujes nutne teleobjektiv, kup si Samsung. Dej ho do poradneho obalu, jako je treba Spigen Tough Armor. A do batohu si prihod nejakou malou powerbanku (ja napr. pouzivam pro tyto ucely Xiaomi 5000mAh). Srovnatelne foto, dostacujici vydrz, male rozmery, a jako bonus dostanes lepsi video a bezproblemovou synchronizaci s Garminy.
Ja bych na hory velky padlo nechtel, tim spis, ze casto mezi focenim schovam mobil jen do kapsy u kalhot, kde si teda ten Huawei s pouzdrem uplne nedokazu predstavit.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 2. 1. 2020 11:09

@mas0n:
Teleobjektiv nepotřebuji. Nikdy jsem ho nějak nevyužíval. Občas, když se mi při focení nechtělo jít blíže k fotografovanému objektu, ale to bylo vyjímečně. Spíše je super širokoúhlý záběr. Ať už hlavním nebo i v selfie foťáku.
A máš pravdu, že člověk mobil často vytahuje a schovává.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 2. 1. 2020 13:46

Osobne sa taktiež prikláňam k názoru masOn. S10e bude lepšia voľba pre tvoje použitie.
ULN WS: FD Mini (4x NF-S12B)+ Z390M-PRO4 + i5-9600K (2xNF-P12) + DDR4 32GB + Sapphire RX570 4GB + SX8200 1TB + M500 240GB + UV400 240GB + 2x HGST 1TB (Himuro) +Logitech G504 +coming soon Benq SW270C
DSLR: D7200 + 18-35 f/1.8 + 50 f/1.8 + 85 f/1.8 + SB-700
engine_er
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 3. 1. 2020 17:35

Lidi, jeste by me zajimalo, jak foti S10e za snizenych svetelnych podminek a ve tme? Predpokladam, ze ma uz taky nocni rezim, ale spise mi kde o fotky bez nocniho rezimu, protoze na nocni rezim je potreba alespon nejake okolni svetlo, proto me spise zajimaji fotky bez nocniho rezimu, tedy v klasickem módu foceni. Diky.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 3. 1. 2020 20:56

Testovacich fotek je vsude dost, procti si recenze. Samsung foti v noci ze soucasnych modelu skoro nejlip, asi Pixely jsou lepsi, mozna Mate 30. Ja jsem srovnaval s P30, a Samsung mi prisel o malinko lepsi. Nocni rezim nepotrebuje svetlo, teda aspon nejake asi ano, ale nejak nechapu, proc bys chtel fotit uplnou cernocernou tmu. Pokud nechtel, poslouzi S10e velmi dobre.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 4. 1. 2020 08:17

Cernocerna tma se nefoti.
S10e nebo obyc S10 mas jedno. Fotky stejne , fotek v nocnim mode se vali na internetu fakt hodne. To si najdes.
Jelikoz to je novejsi mobil a odnoz vlaky , tak fotky patri k tomu lepsimu , stejne jak video. Ano jsou mobily , co to umi lepe , ale za jiny peniz.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 4. 1. 2020 12:06

Jak jsem tedka koukala, tak, S10e a S10 stojí stejně 16999,-
Osobně mám S10 a za mě super telefon, ikdyž "e" by se mi drželo lépe, ale zase má otisk prstu na boku tel. a pro mě dost vysoko.

Za mě S10
Samsung Galaxy S10
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 4. 1. 2020 21:48

Jak jsem psal na zacatku...S10 jsem par dnu mel a ta vydrz je opravdu spatna!
A jak jsem psal o znamem, co ma note 9 a chce note 10+ a nabizel mi note 9 k prodeji, tak si uz note 10+ koupil a mi note 9 na par dnu pujcil. Je to ale veliky mobil. Mel jsem ho uz pred tim par krat v rukach, ale je to vazne padlo. Jako displej, jeho velikost jr na internet a youtube pecka.... Ale jinak je opravdu veliky.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 12. 1. 2020 19:41

Tak jsem se rozhodl, ze vemu bud S10e nebo S10. Proto mam jeste nejake dotazy k temto mobilum, resp. k jejich "souboji".

Urcite nepotrebuji CZ verzi, takze klidne je vemu v max-shopu.

ALE... zajimalo by me nekolik vzajemnych porovnani u techto dvou. Jednak...mam se ptat tady nebo ve vlaknu S10? :-)

A pak menteda zajima:
Jake jsou fotaky? Foti oba stejne? (nepocitam samozrejme zoom, ktery S10e nema). Ale zda oba porizuji stejne fotky i videa a to ve dne i za zhorsenych podminek.

Jak je na tom vydrz baterií? Vim, ze S10 je na tom dost spatne, tak jaka je vydrz ve vzajemnem porovnani, zda je na tom S10e lepe (samozrejme podle toho, ze jsou oba mobily vyuzivany stejne).

Netrpi nektery mobil spatnym prijmem signalu?

Ktery z nich je lepsi v pomeru cena/vykon?

Popripade, ktery by jste mi doporucili a proc nebo dalsi duvody. Moc diky. Pristi tyden to uz chci rozseknout a koupit. Dik
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 16. 1. 2020 19:51

Tak dnes jsem objednal Galaxy S10e na max shopu. Sice v cervene barve, protoze byl o 300 levnejsi, ale me se ta barva jednak libi a jednak na nej stejne budu mit cerny kryt Spigen. A hlavne, tu zelenou, cernou nebo zlutou bude mit vice lidi v CR, kde se cervena ofiko neprodava.
pikropikro
Junior

Předchozí stránka