Výběr telefonu 13k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oli99 8. 12. 2019 11:46

Dobrý den , mám pročteno hodně článků , rcenzí, videí atd ale víc názorů , víc informací jen lépe.
Chci si pořídit nový telefon a hlavní priorita je foták jelikož hodně fotím, poté výdrž baterie a rychlost nabíjení. Také jsem neměl nic jiného než Android ,ale já se nebráním změnám nebo novinkám. Cenu jsem si stanovil 12,13 tisíc ale pokud je výhodnejší něco co je o tisícovku dražší tak není problém. Polsední telfon který mám je huawei p8 titanium grey s kterým jsem vícemeně spokojený ae už ho mám nějaký ten rok ;-)

Co jsem přemýšlel tak : Huawei P20 Pro
GOOGLE Pixel 3a XL 4GB/64GB
Huawei P30 6GB/128GB Dual SIM
Honor 20 Pro
LG G8s ThinQ

Jinak celá rodina má jablka ale nedovedou mi kromě posílaní zpráv pořádně vysvětlit v čem je lepší oproti těmhle modelům. Pokud někdo přijdete ještě s jinším tlefonem na který jsem nenarazil sem s ním. Jinak ze seznamu , by jste pořídili který ? Jde mi o to jestli dražší je o tolik lepší než třeba p20pro o<:) děkuju
oli99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 12. 2019 12:24

Asus Zenfone 6 ZS630KL
Huawei Mate 20 Pro
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 8. 12. 2019 12:28

MI 9 T Pro.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod .Hardy 8. 12. 2019 14:22

Plnohodnotný Pixel 3 (bez a) se dal velmi výhodně sehnat z DE (Mediamarkt/Saturn), kde stál kolem 12k. Možná bych počkal, jestli se tam opět neobjeví v nějaké akci.

Jinak bych bral buď Zenfone 6 a nebo OnePlus 7. Huaweii bych se vyhnul už jen z důvodu aktualizací.

Ad jablko) iPhony jsou blbuvzdorné a člověk se prakticky o nic nemusí starat. Navíc má člověk jistotu aktualizací po dobu 3 – 4 let a telefony také pomaleji ztrácí hodnotu.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků