Náhrada za LG G6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Sivantis 6. 12. 2019 17:53

Zdravim, delší dobu jsem nesledoval nové telefony, co jsou na trhu, tak prosím o radu. Měl jsem původně G3, ale odešla deska, tak jsem pak zkusil koupit G6... :-) Chyba (opět reklamace, starosti). Potřebuji tedy náhradu,
co vyžaduji:
NFC, rozměry - G6 je velikostně strop, dobrý foťák s opt. stabilizaci by byl fajn, odemykaní dvojitým poklepáním je nutnost, IP68 a podobné blbiny nejsou nutností, dobrá čitelnost na slunci, dual sim potěší, ale není podmínka. Celkově dobrá odladěnost a výdrž, hry nehraju. Nechci LG. Přepokládám, že čekat/kupovat nějaký telefon s 5G nemá cenu? Rozpočet kolem 10k.
Sivantis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 6. 12. 2019 20:42

Naštuduj si Mi 9SE. Je nyní za skvělou cenu. Jen nevím jak to je s dvojitým poklepem. ;-)
Xiaomi MI9T 6/128

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 12. 2019 20:58

dvojitým poklepem jde odemknout Mi 9Se
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod jirka mz 6. 12. 2019 21:50

G6 jsem měl a až na bídný příjem signálu dobrý telefon. Z jara jsem ho nahradil Samsungem S9 a perfektní, ač jsem dřív Samsungem opovrhoval, tak musím uznat že nové prostředí je parádní... Na dvojitý poklep lze nastavit AOD. Odemčít se dá přidržením virtuálního tlačítka domovské obrazovky.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2019 01:51

Samsung A40
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milans74 11. 1. 2020 15:58

Nick Cave píše:Samsung A40

V minulosti sa v recenziach spomínala nízka výdrž batérie.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod polda 11. 1. 2020 17:09

24 hodin běžně . Jen dvojité poklepání odemknuti si nepamatuju.
polda
Pokročilý