Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod mas0n 22. 11. 2019 22:59

Osobne je mi uplne jedno, co pouzivas. Jen me pobavilo, jak tu plkas o necem, o cem nemas ani paru. Dokonce i ten ubreptanej fanboy vychazi z nejake vlastni zkusenosti, zatimco ty dokazes vyplodit dva bludy ve dvou prispevcich, a to je slusnej vykon. A taky duvod, proc jsem reagoval. Tazatel se nekolikrat ptal na vlastni zkusenosti, a ne na nejaky odkazy. Google umi pouzivat kazdej. Ja treba vetsinou reaguju a odpovidam jen tam, kde muzu rict neco z vlastni zkusenosti. Zkus to taky.

-- 22. 11. 2019 23:02 --

morthorcz píše: měl oba vedle sebe a každý má něco do sebe

Chybu neudelas ani s jednim. Jsou to srovnatelne pristroje, kdy kazdy ma nejake vyhody a nejake nevyhody. Nejsem toho sice priznivcem, ale pokud jsi takhle nerozhodny, proc si neobjednat oba, doma je v klidu vyzkouset, a jeden potom vratit?
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 23:15

@maSon
nejsi tak trochu drzý tvrdit o mých příspěvcích, které jsou relevantní a k tématu, že jsou to bludy, místo toho, abys ses vyjádřil k tomu, na co máš odlišný názor a co je podle tebe jinak??
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mas0n 22. 11. 2019 23:36

Drzy nejsem. Oba bludy jsem uz zminil. Prvnim z nich je tvrzeni, ze Xiaomi je o level lepsi, druhe potom, ze vypalovani se pri normalnim pouzivani nemusi bat. Nevim, jak se k tomu vyjadrit. To prvni je samozrejme nesmysl. To druhe taky, coz mnozi zname z vlastni zkusenosti, a ne z nejakych clanku na webu. Kdybys psal relevantni prispevky, nemusel bych reagovat. Neber si to osobne, ale proste nemas pravdu, tak jsem na to upozornil.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 22. 11. 2019 23:51

morthorcz píše:Tak zrovna v tomhle seznamu není ani 9T, přitom v eshopech je napsané že 9tčko ma gorila glass... Tak co s tím :D

Je tam uvedeny Redmi K20, ktery se u nas prodava jako MI 9T.
jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 23:55

Re: maSon
Ok, díky za vysvětlení, jestliže se v těchto dvou bodech mýlím, tak beru své předchozí názory, kterých se to týká, zpět. Tazatel nechť k nim tedy nepřihlíží
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 11. 2019 07:46

No a z tohoto důvodu se nechodím o ničem radit na fóra. Lidi ti v tom udělají ještě větší guláš než už máš. Objednej si je oba domů a výběr si co ti bude vyhovovat nejvíc.
Massanger nepoužívám,ale ostatní notifikace mi chodili na všechny Honor a huawei normálně. Třeba teď na samsung mi to z Twitteru chodí asi dle momentální nálady. Měl jsem S7Edge a displej při prodeji vypálený nebyl, používám autojas, always on a světlé prostředí.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 08:16

Vypalovani amoled je precenovany problem. Pri beznem pouzivani je degradace amoled velmi pomala, stejne se opotrebovava podsviceni u IPS.
jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod feanoor 23. 11. 2019 08:37

morthorcz

výhody Honoru 20:
- 174g vs 191g
- Kirin 980 (377 000 bodů v Antutu) vs Snap 730 (220 000 b. v Antutu)
- paměť 128/6 GB vs 64/6 GB
- opravdu velmi rychlá boční čtečka

výhody Hua MI9 T
- větší displej 6.39 vs 6.26 palce
- 3.5 mm jack
- silnější baterka 4000 mAh vs 3750 mAh
- displej bez notche
- rádio

Ohledně amoled displeje, já ho mám u Samsungu S7 třetím rokem a zatím žádný problém s vypalováním. Musím ale říct, že dřív jsem měl mobil s IPS a ty barvy se mi z něj líbily víc. U amoledu mi nepřijdou tak přirozené, i když jsem je v nastavení upravil co to šlo.

Záleží, čemu přikládáš větší váhu, podle toho se rozhodni. Osobně bych volil Honor 20, mnohem lepší procesor, blesková čtečka, lehčí telefon, dvojnásobné úložiště. To jsou ale moje priority, každý to má jinak.
feanoor
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 09:20

jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod morthorcz 23. 11. 2019 13:19

Feanoor díky za porovnání a rady z vlastních zkušeností :) Jinak jrk1 o Mi9 lite ani mi9 nemám zájem, navíc nechápu v těch srovnáních ty body za design... :D mě se třeba honor líbí mnohem víc než mi 9/lite
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 13:47

Jasne je to vec vkusu. Pro MI 9 T akorat v tomto hovori, ze nema hnusny prustrel.
jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod morthorcz 23. 11. 2019 14:12

Tak nevím Mi 9 jaksi není v cenové relaci do 8 tisíc... ;) a ten lite bude 9tčku těžko konkurovat
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 14:21

8200 s alza kuponem....Mi 9 honor 20 zaslapne v pohode ve vsem.
jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod morthorcz 23. 11. 2019 14:30

Twl, jindy mám trpělivost a úctu ke všem, kteří se mi snaží s něčím poradit, ale ty jsi fakt neskutečná osina *****, i když pořád přemýšlím nad Xiaomi 9T tak díky tobě normálně přestávám mít chuť o tom xiaomi vůbec uvažovat s tím jak ho cpeš všude kde můžeš a pokud jsi si během těch 7 stránek co tu komentuješ nevšiml tak název topicu je Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T ! -_-
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 23. 11. 2019 14:47

Kup si co chces, jsou to tvoje penize...
jrk1
Xiaomi Fan

Předchozí stránkaDalší stránka