Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2019 20:01

Ta rada taky není pro tebe brepto.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 20:02

Ber to jak myslis ,jsou lide co si radeji koupi dva roky stary vlajkovy model nez novou činskou napodobeninu . S8 - Mobilní telefon 5,8" AMOLED 2960 × 1440, procesor Samsung Exynos 8895 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, Micro SDXC až 256 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx (f/1,7), přední fotoaparát 8 Mpx, optická a elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, single SIM, voděodolný dle IP68, neblokovaný, bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení 15W, baterie 3000 mAh, Android 9.0 Pie
Naposledy upravil qepos dne 21. 11. 2019 20:05, celkově upraveno 1
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2019 20:05

mas0n píše:
romo.11 píše:ja ako ''mistni Xiaomi fanboy'' tvrdim, ze ziadny problem s jasom nemam a ze ani neexistuje o<:)

Ne ze bych se v tom chtel hrabat, ale problem s jasem a Androidem 9 samozrejme existuje, k potvrzeni staci pouzit Google. Ja si to osobne vyzkousel na trech ruznych modelech, to mi uplne staci.

Jinak teda mistni Xiaomi uderka zacina byti stejne otravna jako pred nedavnem Huawei fanboys...

Displej na Honoru je uplne v pohode, mel jsem ted H20 tyden doma. Predtim jsem mel P30 a S10 s amoledem, a ze by to bylo o tolik lepsi jako nam cpe ten brepta bych ani nerekl.

On totiž abys věděl, tak ten Samsung displej v xiaomi je lepší než samsung displej v Samsungu. On je totiž nejlepší úplně že všech.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod morthorcz 21. 11. 2019 22:36

Dneska jsem byl přímo u stánku xiaomi, kde mají 9tcko vystavene +- 3 měsíce podle toho co říkal prodavač a sám mi ukázal, že ja jen telefon denně puštěn a na displayi je nápis 9T , 48 mpx atd. tak už to tam bylo vypálené, když telefon normalne pustil a dal tam treba bilou plochu, celkem jsem na to koukal :D ale tak je mi jasné, že je to díky tomu, že tam každý den svítilo defakto to samé, pokdu si někdo něco zrovna neprohlížel + neměl zapnutej dark mode
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2019 23:05

Hlavně to svítilo furt na plný kule.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 23:29

Prave , jak se rika ukazana plati zadny vyrobek neni bez chyby ale nizka cena produktu Xiaomi neni zadarmo, kdyz pujdu po roce prodat Samsung, či Iphone prodelam 30 procent ale pokud budu chtit prodat cinana budu rad kdyz ho vubev prodam´
Naposledy upravil qepos dne 21. 11. 2019 23:44, celkově upraveno 1
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod morthorcz 21. 11. 2019 23:34

Tak s prodejem si hlavu nelámu, mě dokud telefon funguje tak ho používám, když doslouží tak si pořídím jiný.
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 21. 11. 2019 23:37

Zapoměl jsi dodat, že tvuj drahý Samsung co budeš prodávat nebude mít ani náznakem vypálený oled/amoled displej.
Xiaomi MI9T 6/128

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 23:51

Ok
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 01:45

Tak pokud se něco ještě nezmění a nerupne mi v bedně tak asi půjdu do honoru, jediné co mě drželo na ,,vážkách´´ byl displayi a co tak čtu a i se dovídám z vlastních zkušeností tak není o tolik horší a nemá tolik neduhů jako amoled/oled displaye. Kupovat ho pojedu stejně až příští týden v pondělí nebo úterý tak snad se mi to v hlavě nerozleží zase jinak : Každopádně Vám všem děkuji za rady, názory a Vaše zkušenosti. Pokud by k tomu ještě někdo něco měl tak si to rád přečtu a třeba to ještě přehodnotím. Ještě jednou díky všem :)
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 22. 11. 2019 07:47

Honor 20 je vyborny mobil se spackanou nadstavbou, ktera nepujde vymenit za custom ROM (protoze kirin a problem s odemykanim bootloaderu) a nejistou podporou do budoucna.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 11. 2019 09:08

Co je na ní zpackaného? Můžeš být konkrétní? Proč si tedy ten telefon několikrát doporučil? Já si ničeho nevšiml,na rozdíl od jiných fungovalo všechno.
On to bude zase jen nějaký výkřik do tmy, jako vždy, když se ti nedaří navést tazatele do zázračného telefonu za výhodnou cenu. Manipulace se tomu myslím říká.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2019 15:41

jrk1 píše:Honor 20 je vyborny mobil se spackanou nadstavbou, ktera nepujde vymenit za custom ROM (protoze kirin a problem s odemykanim bootloaderu) a nejistou podporou do budoucna.

tazatel nepožaduje odemčení bootloaderu, nevím proč to vubec zmiňuješ... každá nadstavba má své mouchy, nejenom EMUI, k tomu kilovaní apek dochází dle ohlasů na fóru jenom u některých verzí EMUI
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod morthorcz 22. 11. 2019 15:46

Co je na ní zpackaného ? O.o a do výměny ROM bych se stejně u žádného telefonu nikdy nepouštěl, protože se v tom nevyznám... :D :)
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 11. 2019 16:56

Prosím tě neřeš to, ten člověk neví co píše.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka