Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod qepos 20. 11. 2019 11:13

Stačí probudit poklepanim .
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 11. 2019 11:15

Tak to už je jedno jestli klepeš nebo mačkáš. Rozumím tomu správně, že miui neumí probuzení zvednutím?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 20. 11. 2019 11:19

Ano, lze probudit poklepáním i zvednutím.
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod morki 20. 11. 2019 13:37

Lexx : prosimte kde se da koupit to gelpve pruhledne pouzdro? Dekuju
morki
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 20. 11. 2019 13:57

eBay.com :-))
Konkrétně jsem to koupil zde: https://www.ebay.com/itm/333222721209
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod morki 20. 11. 2019 14:14

Dekuju. Taky resim jestli honor 20 a nebo mi 9T a jeste plnohodnotnou mi 8. Mam ted iPhone 6s jsem spokojenej ale laka me ten velkej bezdrameckovej displej. Laka me silnej procesor u mi 8 a i honor ho ma silnej ale neni to snap. Ale vzhledove se me libi nejvic mi9T ale ten ma zas ctecku v displeji a slabsi procesor. Fakt nevim
morki
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 20. 11. 2019 14:26

Kvalita zvuku hovoru u T nic moc Honor má lepší u mě je u honoru jediné minus a to že nemá Amoled.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 11. 2019 15:19

Což je někdy i plus.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod morthorcz 20. 11. 2019 22:01

V jakých případech je to plus ? O.o když jsem byl v kamenném obchodě tak at uz pri prohlizeni netu, videich na yt, nebo prohlizeni fotek, tak pri primem porovnani kdy jsme mel vedle sebe ips z honoru a amoled z 9tcka tak amoled vypadal barevneji, vyrazneji, resp jak kdyby mel vyssi podsviceni
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 20. 11. 2019 23:40

Amoled je vyssi level displeju, daleko domakanejsi technologie nez IPS.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod mas0n 20. 11. 2019 23:49

Pokud se ti libi vic displej u Xiaomi, a je to pro tebe nejdulezitejsi parametr, tak si ho kup a nic uz neres.
Plusem muze byt treba to, ze se nevypaluje.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod morthorcz 21. 11. 2019 00:03

To mi taky dělalo starosti, u telefonů co přišli na trh během posledních pár měsíce se dá pořád očekávat problém s vypalováním ? úplně nejdůležitější parametr to není, jen jeden několika ? Jaký procesor je vlastně lepší snap 730 nebo kirin 980, at uz co se tyce vykonu, spolehlivosti, funkcí atd. ?
morthorcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2019 00:20

Zadej si do Google ,,Amoled vypalování displeje'' :-)
Procesor neřeš, tam bys možná poznal rozdíl jen u náročných her
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2019 07:57

Amoled se vypaluje z principu, dá se to omezit tmavým režimem atd., barevně přesnější je displej Honoru, xiaomi jsou omalovánky i v porovnání se samsungem, procesor kirin 980 je výkonnější, všechno ostatní je podobné.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 11:49

Take me vadilo u Xiaomi automaticke fungovani jasu staci prejit do tmaveho prostredi a display je skoro tmavy a musi se rucne upravit jas a o nemluvim o zkusenostech uzivatelu s novou Miu 11.Osobne preferuji tel ktery funguje jak ma a ne porad resit nejake chyby a nechtene delat testera
qepos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka