Xiaomi MI 9T popř. MI 9 T Pro vs. Xiaomi Redmi Note 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinMartin82 26. 11. 2019 20:54

Hezký dobrý večer přeji,

nechci dlouho rušit a tak rovnou k věci. Shrnu svůj nový mobilní telefon Samsung Galaxy A70 po cca měsíci užívání a je o BOMBA!!! Díky všem za rady, naposledy jsem se "pral" s čtečkou otisku v display a jak mi Standavfr poradil, vše jsem udělal dle jeho rady a návodu a čtečka je lepší a lepší... teď naopak neotevřu palcem tak 1x z 10 pokusů a to třeba, že mám palec mastný, mokrý a pod...ale jinak ok. Scan obličeje funguje také zcela, ale to zcela bez problémů.
Telefon zažil už i ostrý provoz, jak v práci realiťáka tak na dovče v Římě, vše supeeer!!!! Klidně ještě větší pádlo do mé Hulkovské ruky:-)))))

Kdybyste někdo potřeboval radu naopak ode mě, všem jsem dlužníkem a rád poradím s čím budu vědět...

Díky všem za trpělivost a teď už doufám budu otravovat jen náááhdou s nějakým konkrétním nevím čím na na A70 nezvládnu sám...ale jinak fakt vše se potvrdilo, fakt jo...jak to budu ovládat, jak tomu laik bude rozumět, jak to spárovat s tím a s tím, jak přenést data jak to a to..fakt je vidět, že vás telefony baví a rozumíte tomu... a umíte se vcítit do potřeb toho druhého, jako jsem byl já. Za necelých 6.7tis ještě po odpočtu DPH jsem nemohl, nemohl, NEMOHL koupit líp...!!! Jo utratit 20tis umí každý...ale najít super mobil, poměr cena/výkon...vhodný pro toho každého z nás...chce to hledat v širším pohledu.

Mějte se a telefonůůůům zdar! S pozdravem, Martin;-)
MartinMartin82
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků