Xiaomi MI 9T popř. MI 9 T Pro vs. Xiaomi Redmi Note 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod jrk1 9. 11. 2019 15:49

A70 nema kryt pribaleny?
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 9. 11. 2019 17:35

Kryt v balení, velmi opomíjená a zároveň jedna z velkých výhod u Xiaomi obzvlášť v současné době celoskleněných/plastových telefonů. To samozřejmě odpůrci Xiaomi rádi nepřiznávají. Jinak kolega si A70 asi před měsícem pořídil. Vypadá dobře a jemu plně dostačuje. Jen mě překvapuje ta nabíječka s USBC. Jinak standafr už dlouhodobě ukazuje absolutní nezaujatost a nadhled při posuzování výrobců, asi tak že férovka všem jen některým víc. Jak už jsem jednou psal, ať A70 dobře a dlouho slouží. ;-)
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 11. 2019 17:38

Kryty do balení přidává nejen Xiaomi... ale je to jako s přibalenými sluchátky, většina si stejně koupí ,,hezčí'' kryt dle svého výběru
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 9. 11. 2019 17:45

Tak to dělá pomalu každý, ale po vybalení telefonu má hned o jednu starost míň když ho dá do krytu, než ten který musí oběhat obchody nebo okouknout eshopy a čekat až dorazí a za trojnásobek ceny i více. Než mě do dvou tří měsíců obal omrzí, tak už jsou na cestě další z Ali bebo eBay za pár korun. Koneckonců často člověk čte zkušenosti lidí, jak si telefon rozbili než ho ochránili. ;-)
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 9. 11. 2019 18:02

Nick Cave píše:Kryty do balení přidává nejen Xiaomi... ale je to jako s přibalenými sluchátky, většina si stejně koupí ,,hezčí'' kryt dle svého výběru

Pridavany kryt k tlf. xiaomi je naprosto vyhovujici, netreba shanet jine ptakoviny.
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 11. 2019 18:33

Ano, obrovská výhoda proti konkurenci za 130 korun. Zatím všechny kryty co jsem našel v balení nestály za nic. Jediný kryt co mi trochu dává smysl je ten u mi9t.stm01 za poslední dva roky jsem měl telefony pěti různých značek, mě z nějakého značkařství nebo zaujatosti podezřívat nemusíš.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 11. 2019 18:39

mě se třeba vůbec nelíbí ty průhledné kryty, je sice dobře, že jsou v balení, jak píše stm01 ale vydržel bych s ním jenom než objednám jiný
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 9. 11. 2019 18:50

Manzelka pouziva uz pres rok origos kryt na RN 5 a Ok, telefon pri castych padech vydrzel, kryt po roku uz neni "čirý" jak byval, tak ma objednany jiny z ali.
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 11. 2019 18:55

Nick Cave píše:mě se třeba vůbec nelíbí ty průhledné kryty, je sice dobře, že jsou v balení, jak píše stm01 ale vydržel bych s ním jenom než objednám jiný

Ten Nillkin je můj první čirý co je použitelný. Je to něco mezi odolným Spigenem a takovím tím ultra thin 0.3mm co bývá v balení, což je takový bonus nebonus. Většinou je to spíš k *****... í.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránka