Mobil do 10k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod leed 24. 10. 2019 13:19

Dobrý den,

prosím o radu, který telefon do 10k si koupit.

Rozhoduji se mezi těmito modely:
- Huawei P20 Pro 6GB/128GB Dual SIM
- Honor 20 6GB/128GB
- Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/128GB
- Xiaomi Mi 9 SE 6GB/128GB

Jde mi převážně o:
- nejlepší foťák v této třídě
- výdrž baterie
- odolnost (IP jsem našel jen u p20)

Předem děkuji za rady. :-)
leed
Junior

Odeslat příspěvekod Bowie 24. 10. 2019 13:52

Tak to záleží, zda jsi příznivec MIUI nebo EMUI, to za tebe nikdo nerozhodne. Mě spíš vyhovuje MIUI, ale každý to má jinak. Z důvodu větší jistoty bych volil XIAOMI, je to soukromá společnost a neměla by se octnout pod americkým embargem.
Bowie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 24. 10. 2019 16:58

Z toho , ze jsem od xiaomi a jejich mi9 utekl , protoze ty bugy v systemu byly a jsou neskutecne a baterie si delala co chtela. Tak jsem utekl k huawei a nemuzu rict ani slovo. Jsem spokojen. Ktomu ty fotky u P20 pro hezci.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 24. 10. 2019 19:03

Každý z těch co si vybral je velmi dobrý telefon. Záleží pak na drobnostech co preferuješ a co ne. Já bych asi šel do MI 9T PRO, ale to protože na Xiaomi nedám dopustit. Nyní mám sice jeho odnož Pocophone, ale předtím to byly Mi Mix Gold, Redmi Pro, MI4 , manželka měla Redmi Pro a nyní MI5S Plus a holka Redmi 5 Plus. Názor od Hurce může být zkreslený pokud si do telefonu nahrál týdenní verzi. Vystřídal jsem všechny běžbé značky telefonů kromě Applu a nikdy žádný telefon nejede celou dobu bez nějakého občasného lagu a kdo tvrdí že to není pravda tak lže. ;-)
Xiaomi MI9T 6/128

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 10. 2019 19:33

Tak mě třeba Motorola jede přes 2 roky bez jediného lagu, záseku nebo pádu aplikace
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 24. 10. 2019 19:54

MI 9 T PRO je vybornou volbou.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod baja.ja 24. 10. 2019 23:24

P20 Pro - super foťák, baterka 1.5 dne
baja.ja
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 25. 10. 2019 01:34

Čisté Mi 9 má víc výhod než Mi 9T Pro.
panrt
LG Maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 10. 2019 04:50

Odkdy má Xiaomi Mi 9 čistý android??
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 25. 10. 2019 06:17

Vybira mezi hulahej a MI...
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 25. 10. 2019 07:44

panrt píše:Čisté Mi 9 má víc výhod než Mi 9T Pro.

Který to jsou? Třeba že nemá Jack, že má menší baterku?
Jestli ovšem tazatel baží po co nejlepším foťáku a nějaké voděodolnosti tak P20Pro je ta správná volba.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 25. 10. 2019 08:06

Tlf. s kirinem bych nebral, SNAP 855 u MI 9 pro je špička.
https://versus.com/en/huawei-kirin-980- ... dragon-855
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 25. 10. 2019 08:10

A má to nějaký vliv na funkci rostlináře? Teda foťák, baterku, voděodolnost? Telefon se snapem má lepší fotky nebo vydrží ve vodě? To jsem nevěděl... Za to vím u neustálých chybách v miui. Jednu aktualizací vyřeší a další dvě vytvoří. Prostě xiaomi jak má být. Ale uznávám, že se to možná někomu líbí, pořád něco řešit, ladit, čekat na opravy a tak. Možná se někomu líbí i čínský reklamy v aplikaci údržby zařízení které údajně nejdou vypnout.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leed 25. 10. 2019 09:04

baja.ja píše:P20 Pro - super foťák, baterka 1.5 dne

Ikdyž je P20 pro o rok starší než ostatní modely, tak má stále lepší foťák?
leed
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 25. 10. 2019 10:25

Pokud chceš tu voděodolnost a foto, tak vem P20PRO. Procesor neřeš. Jinak standafr zase a opět ukazuje, jak nikdy neměl žádné Xiaomi, ale nenechá na něm nit suchou. Jediný problém kdy se neustále něco řešilo bylo tehdy, když si člověk nahodil českou verzi od české komunity. To je fakt. Pokud člověk má global ROM tak problémy nejsou. Proto jsem naposledy nahodil tuto "českou" ROM do Redmi Pro a naposledy. Od té doby používáme doma pouze origo Global ROM a je klid. S těma reklamama taky nemluví pravdu, jmenuje se to Optimalizace systému a vypnout to jde. I málo inteligentní člověk to dokáže jednoduše vypnout. Holt každý máme nějakou neoblíbenou značku a někdo i více značek a někdo snad všechny značky. :D
Xiaomi MI9T 6/128

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Další stránka