Iphone 8 nebo samsung a 70

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 10. 2019 12:20

Nic proti iOS, ale třeba iTunes je děs...jestli nemáš zaplacené Spotify nebo něco podobného a jsi zvyklá si nahrát z PC svoji hudbu, s iPhonem budeš plakat :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 16. 10. 2019 18:41

Bol som dlhe roky vylucnym uzivatelom androidich vlajkovych lodi a nikdy som s iPhone nerobil.
Povedal som si, ze raz to musim vyskusat a kupil som si iPhone Xs. Absolutne bezproblemovy prechod na tento intutivny system. Za par hodin som bol vo vsetkom doma.
iTunes som nikdy nepouzil, pretoze nemam dovod. 6€ mesacne za Spotify je smiesne a mam k dispozicii vsetko co chcem a aj nechcem pocuvat.
Inak od iOS 13 by malo byt mozne do iPhonu dostat veci jednoduchsie ale neskusal som to. Nemam dovod.
Naco by som si do mobilu stahoval a ukladal spustu muziky, ked ju mozem pocuvat temer zadarmo zo Spotify a aj offline.
Je potrebne iOS najprv vyskusat a potom mudrovat.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 10. 2019 07:59

iOS je pořád dost omezené, kort pro někoho, kdo přechází z Android zařízení.
Ta hudba byla jen příklad.

Dále tam máš dost velkou nelogičnost při focení. Aby sis měnil nastavení u foťáku, nelze to z její aplikace, ale musíš do nastavení v telefonu, to samé u BT, WIFI apod.

Ale má to i své dobré stránky, grafické prostředí iOS je pěkné a rychlé.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 10. 2019 09:27

2orgasmic: a v čem konkrétně je iOS jakožto mobilní systém omezený? :-D schválně, překvap mě.

Nastavení je prostě jinak řešené. Vše je hezky elegantně na jednom místě a zrovna fotoaparát, tam chceš nastavovat konkrétně co? Rozlišení nastavíš jednou a neřešíš. Jinak BT a WiFi je naprosto totožné jako na Androidu (ovládací centrum a nastavení).
dj.kure
Mírně pokročilý

Předchozí stránka