Jaký telefon po Samsung Galaxy S7 Edge?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod A.Zahradnik 5. 10. 2019 14:11

Dobrý den, podělal se mi můj Samsung Galaxy S7 Edge a přemýšlím co místo něho?
Cena tak do 20-25tis. Kč

Požadavky:
- Dobré natáčení videa!
- Dobré natáčení videa na předním i zadním foto!
- Velká interní pamět + paměťové karty.
- Dobrá výdrž

A dál už mi je to šumák...

Jelikož jsem měl řadu x x Samsungů tak bych to viděl asi zas na Samsung. Líbí se mi Samsung Galaxy S10 ale i Samsung Galaxy S10e ale i Samsung Galaxy A80 ale kámen úrazu A80 nemá slot na paměťovky... U Samsungu A80 se mi líbí i ten překlopný foto... ten má i Asus Zenfone 6 ale Asus... nemám vůbec zkušenosti... Vím že má velkou baterku. Ale prostě o Asusu nic nvm...

Moc nechci no name značky vím že Google Pixel má super přední foto ale Google Pixel kde to koupím v kameným krámu? :-D

Tak děkuji moc za rady.
A.Zahradnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 10. 2019 14:29

Samsung Galaxy Note 10+

Jinak téma Asus Zenfone 6 je tady se všemi recenzemi
viewtopic.php?f=1973&t=1298400
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 10. 2019 14:44

A80 se vyhni, to by byl sesup pekne dolu. Ackove rady od Samsungu jsou hrozne plevele. Bud S10 anebo Note10.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Amateer 5. 10. 2019 16:36

Vím že jsem totálně mimo s odpovědí, ale pokud jde primárně o video pak jedině iPhone 11 Pro. iPhony obecně zvládají videa bravurně a srovnatelný je asi opravdu jen Note 10. Takže pokud to má být Samsung, po ničem jiném bych se vůbec nedíval. Pokud je natáčení videa větší prioritou než výrobce, pak iPhone 11 Pro. Cokoli jiného je odpad který se s těmito nemůže měřit, včetně Huawei, které softwarově umí udělat krásné foto i video, ale jen díky tomu že to ten software totálně dojebe. A to se nedá mluvit o kvalitě, natož pak srovnatelné s Note 10 nebo 11 Pro.
Amateer
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 10. 2019 16:45

Bohuzel ne, video je u iPhone casto precenovano a zadna hitparada to oproti zbytku konkurence neni. Navic dodnes se nenaucil ani iPhone poradne zvuk aspon na urovni Lumii a to ani posledni modely. Bohuzel.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 6. 10. 2019 13:22

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Amateer 6. 10. 2019 16:50

uiqjirka píše:Bohuzel ne, video je u iPhone casto precenovano a zadna hitparada to oproti zbytku konkurence neni. Navic dodnes se nenaucil ani iPhone poradne zvuk aspon na urovni Lumii a to ani posledni modely. Bohuzel.

Video je u iPhonu jednoznačně jedno z nejlepších na trhu.

Nicméně dotaz zněl jinak a moje odpověď je Note 10, iPhone 11 Pro nabízím jako alternativu, o kterou asi tazatel nemá zájem.
Amateer
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 10. 2019 17:37

Neni, dost srovani uz mam, vcetne videii z iPhone. Neni nejhrosi, ale rozhodne to neni spicka. iPhone tak neni alternativou, ale spise vnucenim.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 6. 10. 2019 18:13

Frajer jeste v cervenci nevedel, jak porizovat na iPhone XR screenshoty a dneska je z nej iPhone/ios guru a tlaci ho skoro v kazdem vyberu telefonu, ze je to nej na svete.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod baja.ja 6. 10. 2019 20:28

To chce zajit treba do elektrwordu a osahat si to. Jestli jsi zvykly na samsung,tak spis ten s10.
baja.ja
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 6. 10. 2019 20:47

ja sel po S7e po dlouhem cekani na rozumnou cenu S10 a lehkem zavahani u Note 10 nakonec do Mate 20 Pro a vubec nelituji. Krasny displej, supr fotky na ktere samsung jeste nema paradni vydrz. Pro video bych ho ale nedoporucil, za mne Nota 10 pokud jsou na to prachy.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 6. 10. 2019 21:53

Za mne podle požadavku na video v této cenové relaci rozhodně Xperia 1. Má speciální Cinema režimy, 2. Má nejlepší SuperSlowMo (Sony je průkopníkem). 3. Vyhovuje ceně, 4. Má perfektní displej s rozlišením 4K, 5. Téměř čistý Android je bonus. (pak další drobnosti jako je poměr displeje, voděodolnost, boční menu...)
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 7. 10. 2019 10:09

S10 mam a je super, ale krome vydrze baterie, takze jak zde pisi ostatni, pokud mas prasule, tak jedine Note 10+.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod A.Zahradnik 12. 10. 2019 11:16

Děkuji moc všem za typy.. Zatím furt vede Samsung Galaxy S10 :) koukal jsem na tu Sony Xperii 1. A Uh no nevím nějaká vysoká :D
A.Zahradnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 12. 10. 2019 19:58

Urco ber plusko. Jinak budes dost nastvany , ta baterie je hruza u obyc verze.
hurec
Junior

Další stránka