Xiaomi Mi 9 SE nebo HONOR 10?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 5. 10. 2019 18:39

To ramsesovi nevadí, on vždycky ohybal skutečnost ve prospěch Huawei, taky proč by ne když ho za to platí....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rames 5. 10. 2019 19:10

roy1 píše:Sice to ignoruješ Ramsesi, ale zkus odpovědět na otázku, jak jsou garantovany do budoucna aktualizace pokud bude opravdu vývoj takový jak to nyní vypadá? Opravdu si myslíš že bude Huawei mít možnost povýšit na vyšší verzi androidu u prodáványch modelů? Tomu sám snad nevěříš...


Ale no tak.
Vždyť Huawei Honor povyšuje celou řadu svých telefonů na A 10. Nyní prochází beta testy.
Mimochodem, A10 dostane i Honor 10.


Tady máš seznam:
https://mobilenet.cz/clanky/kdy-dostane-vas-huaweihonor-emui-10-firma-zverejnila-plan-38911

Nebo

https://svethuawei.eu/plan-aktualizaci- ... onor-beta/


jrk1

Procesory SoC Snapdragon řady 600 ze které vychází 710 jsou určeny a koncipovány pro střední střídu, stejně jako SoC Kirin 710 . jejich výkon a možnosti jsou omezené.

Řady pro vlajky jsou koncipovány jinak. Jejich výkon a možnosti jsou dané určení.

S tím nic neuděláš. Tak to je .
Tak nezaměňuj konstrukčně kvalitativní třídy v jejich určení a výkonu , to není možné.
Jednotky UI výrazně zvyšují výpočetní možnosti a rychlosti operací , stejně jako výkonnější grafiky, rychlejší přenos dat uvnitř SoC a pod...
Rames
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 5. 10. 2019 19:43

Jo teď, a co bude od listopadu? Budou chodit aktualizace? Zaručit to nemůžeš, že? A s těmi body je to jak? Si schopen vysvětlit rozdíl?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rames 5. 10. 2019 20:53

Od listopadu budou chodit aktualizace na všechny telefony uvedené na trh EU, potom v prosinci a dál v roce 2020...... Proč by nechodily. To je už uzavřená a zaplacená záležitost.

Dotazu na body nerozumím.
Rames
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 10. 2019 21:09

Víš co je to obchodní válka? To samé co vojenská, také se při ní v konfliktu používají všechny dostupné zbraně, aby se oslabila protistrana a je jedno kolik civilistů to odnese...
V tomto případě to samé, když Huawei odstřihne aktualizace, tak nebude dělat výjimku pro Evropu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 5. 10. 2019 21:11

Ramsesi pro tebe ještě jednou:No že údaje o benchmarku ti trochu nesedí.
A kde bereš tu jistotu, že to tak bude? Dej link že kterého čerpáš. Faktem je že co se opravdu stane nikdo neví, ergo chodit nemusí, neb Huawei zavře krám s mobily s droidem a vrhne všechno na svůj vlastní vývoj a koncový uživatel bude v....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rames 5. 10. 2019 22:27

Nick Cave, roy1

Nezapomeňte si navléci aluminiové čepičky až půjdete spát nebo na procházku.

PS
Body
https://www.notebookcheck.net/Qualcomm- ... 496.0.html

Nevím jakou používají metodiku, tak mohou být rozdíly.

Na výsledek Honor 10 jsem se podíval na displej telefonu. Kdyby byla možnost jednoduše přiložit obrázek, tak jsem ho přiložil.,

Plně ale platí ale to, co jsem již napsal o různých třídách procesorů .
Naposledy upravil Rames dne 5. 10. 2019 23:43, celkově upraveno 3
Rames
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 5. 10. 2019 22:48

Takže je to jasné, co?
Aha zase dodatečné editace, jj svět je zase v pořádku.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rames 5. 10. 2019 23:58

roy1

Nezapomeň na aluminiovou čepici. .
Rames
Junior

Odeslat příspěvekod johnface1987 6. 10. 2019 06:45

Řešil jsem podobné v cenové relaci. Nevybral bych ani jeden.

Vyšlo mi z toho:

Mi 8
Huawei P20

Koupil jsem Mi 8, manželka je spokojená, já mám Mi Mix 2s. Ovládání gesty patří podle mě mezi nejlepší. Výkon v Antutu atakuje 300 tis. bodů. Fotky výborné. Cena 6500CZK, WTF?
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 10. 2019 07:19

Baterka? Miui? Výřez jako kráva? Emui má také možnost gest víc než dobrou.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod johnface1987 6. 10. 2019 08:11

Výřez je výřez. Někdo, například manželka, to vůbec neřeší. Ostatně já se nad tím nikterak nepozastavuji i když je asi největší mezi ostatními.

Baterka je hodně luxusní, kapacita je jen jedna věc a správa baterie druhá. Manželka nabíjí třetí den. Obrazovka má 10 a více hodin.

Na Xiaomi jsou gesta o dost lepší, mnohdy jsou hodnocena nejlépe ze všech telefonů vč. iPhonů.

MIUI - za mě jedna z nejlepších nádstaveb - update dostávají i starší telefony, neustálé vylepšení, jednolitost apod. Nevím kdo to má v takovém měřítku?!

Huawei nemám rád, neschopní dodávat updaty, telefony po roce padají na polovinu ceny. Mi 8 má slíbený Android 10 tento měsíc, každý měsíc mám update zabezpečení a update prostředí. Mi 8 je v podstatě plnohodnotná vlajková loď.

Nikomu nic nenutím. Za mě poměr cena výkon ještě dlouho Xiaomi.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 10. 2019 08:35

Tak já ti něco prozradím. Gesta na emui jsou stejná jako MIUI, Na Honor Play mi chodí aktualizace každý měsíc a co víc, všechno funguje na rozdíl od neustálých bugů xiaomi, viz. forum miuios,na baterku dám 13 hodin na ips displeji. Na polovině ceny je i to tvoje mi8.
Chtěli jsem dát po letech miui zase šanci, ale po počtení fóra mě to zase přešlo.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 6. 10. 2019 09:03

Co to máš za telefon s 13 hodinovým SOT? Taky bych koupil.... :-P
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod tetrao 6. 10. 2019 10:48

Nick Cave píše:Víš co je to obchodní válka? To samé co vojenská, také se při ní v konfliktu používají všechny dostupné zbraně, aby se oslabila protistrana a je jedno kolik civilistů to odnese...
V tomto případě to samé, když Huawei odstřihne aktualizace, tak nebude dělat výjimku pro Evropu


Tak Nick už není odborník jen na telefony, ale už i na konflikty... Celkem úsměvné.
tetrao
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků