Hodinky, které umí poslat hlasovou zprávu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nechic 23. 9. 2019 11:34

Ahoj,
omlouvám se, jestli to sem nepatří, ale potřebuji se někde zeptat, neb z tabulek ani z prodejců to nedostanu.

Hledám chytré hodinky, které mi na příchozí zprávu z Messengeru, WhatsAppu či google Hangouts (asi ne nutně u všech, ale Messenger by se hodil nejvíc) umožní odpovědět hlasovou zprávou. Tedy stejně jako když podržím takové to tlačítko s mikrofonem vedle textového políčka.

Aby nedošlo k mýlce nechci DIKTOVAT text, chci odeslat zvukovou zprávu. Nechci ani telefonovat hodinkami.

Potřeboval bych aby to fungovalo se Samsung Galaxy S10+, teda Apple Watch asi ne. Napadají mě Samsung galaxy Active 2, ale nikde jsem nezjistil, jestli to jde.

Díky za případné nápady nebo jestli někdo, kdo hodinky má, by nemohl tuto funkci zkusit, zda tam je. :idea:
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 9. 2019 14:56

Samsung Galaxy Watch Active možná... ale ta cena bude asi vysoká :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 24. 9. 2019 13:00

Trochu jsem doufal, že nějaký majitel to na svých hodinkách zkusí :(

Důvod je ten, že by se mi líbilo na motorce rychle do hodinek říct, že řídím jedu nebo něco takového, případně rychle "ano, kup kilo jablek"
Nechic
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků