Náhrada za Honor Band 5

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod alouard 15. 9. 2019 15:06

Před nedávnem jsem si tak na vyzkoušení objednal Honor Band 5. Za ty peníze není špatný, ale pár věcí mi tam chybí, případně nevyhovuje.

Tak bych rád poprosil o tip na fitness náramek, který by uměl následující:

- ztlumit příchozí hovor (Honor Band 5 to umí jen típnout)
- ovládat přehrávač hudby
- trochu inteligentnější správu notifikací, kdyby bylo možné číst maily a nejen předmět bylo by to ideální, kdyby náramek uměl uchovat maily/sms/hovory např. za posl. pár dní, bylo by to úplně super.

Díky za tipy
alouard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 9. 2019 15:35

Honor Band 5 neumí zlumit příchozí hovor sakra :D
Tak ten si taky nekoupim... :D měl jsem na něj zálusk nebo Honor Band 4..
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Amateer 15. 9. 2019 16:15

Blbá odpověď ale........ Koukni po něčem za výrazně víc peněz, pokud požaduješ to co píšeš. Nekupuj náramek ale hodinky. Třeba Apple Watch nebo něco jiného, ovšem s výrazně vyšší cenovkou než si dal za Honor Band 5. Nevím proč někdo čeká od pásku za pár stovek funkcionalitu výkonného tabletu.....

Jinak moc nesleduji náramky a tak vlastně neporadím. Ale reaguji obecně, protože mě podobný dotaz opravdu překvapil.
Amateer
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 9. 2019 17:03

Tak kromě čtení celého mailu tvým požadavkům odpovídá miband 4, s cenou se vejdeš do litru a nabíjet budeš max 2x do měsíce, ne jednou za dva dny.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Amateer 15. 9. 2019 17:19

Mi Band 4 nemá oficiálně češtinu, neumožňuje nijak reagovat na notifikace, hudbu umí jen prostřednictvím nativní aplikace mobilu. Náramek nenabízí ani GPS, což je pochopitelné. Čtení mailu samozřejmě taky neumožňuje, takže tento tip na koupi je k ničemu jak ta koukám. :D
Amateer
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 9. 2019 19:35

Tak je vidět že se opravdu v naramcich neorijentujes (jak správně píšeš výše) a ještě blbě čteš zadání, GPS v požadavcích vůbec není, požadavek na češtinu je úsměvný, vzhledem k menu které je obrázkové a apka je v češtině, čeština v notofikacich je pořešená apkou třetí strany a část emailu si taky přečteš, zobrazí se až tři obrazovky textu, o reakcích na notifikace taky řeč nebyla, jestli je tip relevantní nejspíš posoudí zadavatel tématu lépe než ty Amateere.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alouard 15. 9. 2019 21:10

Amateer píše:Blbá odpověď ale........ Koukni po něčem za výrazně víc peněz, pokud požaduješ to co píšeš. Nekupuj náramek ale hodinky. Třeba Apple Watch nebo něco jiného, ovšem s výrazně vyšší cenovkou než si dal za Honor Band 5. Nevím proč někdo čeká od pásku za pár stovek funkcionalitu výkonného tabletu.....

Když se nad tím zamyslíš, tak já toho vlastně tolik navíc nechci, resp. nemyslím si, že je to otázka HW, ale programování.

- náramek umí ovládat foťák, mohl by umět i přehrávač hudby (Xiaomi v podobné cen. relaci to navíc umí)
- když můžu příchozí hovor típnout, tak by snad neměl být problém to jen ztlumit¨
- načíst i tělo mailu, resp. udržovat je v paměti a ne pouze jako nepřečtené notifikace chápu, že by mohlo být složitější a píšu, že bych to bral jako bonus navíc, vyloženě na tom netrvám

roy1:
Já mám se značkou Xiaomi tak trochu problém, měl jsem od nich dva telefony (řada Redmi Note) a řešil jsem po roce používání poměrně bizarní závady typu opotřebený a tudíž většinou nefunkční napájecí konektor (s tímhle jsem se setkal naposled u (Sony)Ericsson), vymačkané tlačítko pro zapnutí... U dalšího se zase nafoukla baterie a zkřivila tělo telefonu (reklamace v ofic. servisu neuznána)... Takže tak, no...
alouard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 15. 9. 2019 21:47

Tak buď to riskneš, sázka není zase až tak vysoká, nebo hledej dál, ale řešení to má.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alouard 18. 9. 2019 09:36

Jsem ještě zkusil pátrat po nějaké alternativě, ale nic moc... Vyloženě smart watch jsou asi zbytečné a ten Honor Band 5 asi nakonec není vyloženě špatný, zvlášť za těch 650 korun co mně stál... Nejvíc mně asi pálilo to přeskakování skladeb, což asi vyřeším novýma BT sluchátkama.
alouard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alouard 4. 10. 2019 21:59

Takže po dnešní aktualizaci přibyla podpora ovládání přehrávače hudby.

Bohužel, během sledování aktivit není ovladač přístupný. Škoda, hudbu většinou poslouchám, když si jdu zaběhat :-)
alouard
Kolemjdoucí