Výběr telefonu s dlouhodobou podporou

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod istarix 13. 8. 2019 20:08

Finanční limit - 8000
Účel pořízení - internet, email, banka, navigace
Úhlopříčka displeje - ne větší než 6"
Požadovaný operační systém - n/a
Preference výrobce – zdali preferujete určitou značku, případně jakou - n/a
Specifické požadavky – výdrž na baterii, kvalita zvuku, fotek, GPS, mechanická odolnost,... (stručně) - aktualizace, NFC

Ahoj, hledám telefon s NFC s důrazem na security. Pod tím si představuju hlavně to, že po dobu životnosti zařízení budou zaručeny security updaty. Za životnost telefonu pokládám min. 2-3 roky. Bohužel u většiny telefonů nejsem schopný najít žádný časový údaj.
Našel jsem jej u Motorola One (podzim 2021 - opravdu má tak špatný displej?) a Motorola One Vision (jaro 2022). U Nokia 7.1 mně na podpoře řekli podzim 2020, což je prostě málo. Samsung u modelu A40 byl pouze schopen sdělit, že délka podpory jsou "roky".

Řekl bych, že co se týče funkčnosti a svižnosti telefonu jsem nenáročný uživatel, současný Xiaomi Redmi 4X bych měl asi ještě dlouho, pokud bych jej nerozbil. :-)

Blízké i vzdálenější okolí mně (vzhledem k mým požadavkům) říká "ať si konečně koupím ten ajfoun", ale upřímně se mi nechce dát za telefon víc, než pár tisíc, protože jej beztak zase někde rozflákám.

Díky za každou radu.
istarix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2019 20:17

vlastně máš vybráno, Motorola One Vision
ještě se podívej na Xiaomi Mi 9T
Nick Cave
VIP uživatel