Lenovo K9 versus Xiaomi redmi 7a

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Blackraven1 7. 8. 2019 20:17

Dobrý den! Který z těchto dvou bude lepší? Telefon je pro mamku, občasné brouzdání, mesengery, focení... přikláním se k Lenovu, Usb-c, čtečka otisků, lepší foťák?
Naposledy upravil Blackraven1 dne 7. 8. 2019 21:50, celkově upraveno 1
Blackraven1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 8. 2019 20:30

Lenovo neee...
Lenovo K6 nemá USB-C však je to už starej stroj..
https://www.lenovo.com/cz/cs/smart-devi ... MD00000257
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2019 20:31

napiš cenový limit, jestli se nenajde něco lepšího
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 7. 8. 2019 21:43

tak třeba myslel toto ..
https://m.gsmarena.com/lenovo_k6_enjoy-9655.php
ale asi bych volil nějakou Motorolu když už ...
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Blackraven1 7. 8. 2019 21:51

Pardon, fatální překlep, jedna se o novinku K9
Blackraven1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blackraven1 8. 8. 2019 17:39

Cenový limit je minimální, vzhledem k daným účelům. 3000kc
Blackraven1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 8. 2019 07:14

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Trymore 12. 8. 2019 11:16

Ak môžeš, porozmýšľaj aj nad týmto:
https://m.heureka.cz/mobilni-telefony/x ... -3gb-32gb/

Za tú cenu to máš bez kompromisov.
Trymore
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2019 11:20

Xiaomi Mi A2 Lite 3/32GB stojí ve známých eshopech skoro 4tis. takže je přes limit
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 8. 2019 20:22

Sli byste do Xiaomi Mi A2 Lite, ktery je ale na tom danem eshopu, na ktery jsem omezen, jenom jako vracene zbozi (se zarukou 24 mesicu)? Chapu, ze uz se asi jako ne uplne novy model neprodava, takze tam neni zcela novy, nerozbaleny.
Ale to Xiaomi je tam uz delsi dobu stridave ve stavu bud jeden kus (vracene zbozi) nebo uplne nedostupne, tak si rikam, jestli se tam ten jeden kus netoci stale dokolecka, ze si ho lidi objednaji a pak ho hned zase vratej.

Myslite, ze by znamy eshop takhle dal do obehu telefon s omezenou funkcnosti, popr. poskozeny? O nejakem poskozeni nebo omezene funkci neni na eshopu zadna zminka, je tam jen napsano "vraceno - pouzito".

Vim, ze se telefon da objednat a pak kdyztak vratit, ale to je prave z urciteho duvodu pro mne dost problem. To by ale bylo na delsi vysvetlovani.
Kvuli zdejsi chvale mne ten telefon zaujal, ale nejaky opotrebovany nebo dokonce poskozeny bych zase nechtel.

Nebo takhle se jeste zeptam, aby to bylo smysluplnejsi: Jake jsou nastrahy telefonu, ktery vystridalo vic lidi ve zkusebni dobe (14 dni) eshopu, krome zavad viditelnych na prvni pohled?
Ja nevim treba "vycvachtana" baterie, rezidua nejakych starych odinstalovanych aplikacii apod?

Co byste poradili? diky
Naposledy upravil Persbrandt dne 28. 8. 2019 20:36, celkově upraveno 2
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 28. 8. 2019 20:26

Po špatných zkušenostech s vráceným zbožím bych do toho v žádném případě nešel.

-- 28. 8. 2019 21:10 --

Za všechny nástrahy jen jedna. Nevím co je to za obchod a z jakého důvodu jsi na něj omezen, ale může ti dojít mechanicky poškozený přístroj a těžko pak budeš dokazovat, že jsi to neudělal ty. Tohle se mi stalo na alze, sice to nebyl telefon, ale už takhle nekoupím nikdy nic.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 8. 2019 22:58

jasne. ja spis pocitam s osobnim odberem na jejich vlastnim odbernem miste (ne ulozenka apod.), takze treba mechanicke poskozeni bych si asi pohlidal a pripadne telefon neprevzal (aspon si to tak predstavuju), ale chapu Vas postoj. ja se ale spis bojim vad, ktere se projevi az doma pri zkouseni telefonu.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 28. 8. 2019 23:21

Kdyz koupis na kamenne prodejne, nebudes moct tlf. vratit ve 14-ti denni lhute bez udani duvodu
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 29. 8. 2019 04:10

proc ne? pri objednavce pres internet je to normalne nakup v eshopu...
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 29. 8. 2019 07:15

podle mne ne
jrk1
Junior

Další stránka