Amoled pre manželku do 300€

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2019 09:03

Tu aplikaci jsem dal jen kdybys vybral telefon bez ambientního displeje, jelikož Mi A3 jak je uvedeno v recenzi, ambientní displej má, i když jen základní, proto ta aplikace nebude fungovat, zkoušel jsem to na Motorole s vypnutým Moto displejem a nefunguje, na Huawei s IPS displejem fungovala
Přečti si tu recenzi, tam najdeš odpověď na všechno, co tě zajímá ohledně Mi A3
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 8. 2019 10:56

2Nick Cave: AMOLED s jemností nijak nesouvisí, asi máš na mysli matici PenTile (která není podmínkou). Jinak mám jako druhý telefon Mi8 a stále je to skvělá volba. Co se týče Mi A3, ten telefon má bratr, porovnávali jsme jej, používal jsem jej a ten displej prostě žádný problém není. Určitě ne, aby z toho někoho bolely oči nebo přišel o zrak... naopak si člověk uvědomí, že má zrak ještě dobrý, když třeba trochu rozezná jednotlivé pixely. Není to jen takový luxus, ale rozhodně to není žádné "zdravotní riziko".
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2019 11:12

Jj přesně... o tom Amoled displeji Mi A3 píšou v recenzi, že je dobrý, zrno prý není vidět a tak jedinou slabinou pro někoho může být chybějící NFC
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 7. 8. 2019 11:13

Na základe tejto skúsenosti aj vyššie uvedenej recenzie kde som sa dozvedel zaujímavé informácie som nakoniec objednal Mi A3.
Ďakujem za pomoc a neskor sa ešte ozvem, či som vybral pre manželku to správne.
Trymore
Junior

Odeslat příspěvekod Trymore 16. 8. 2019 07:16

Tak telefón dorazil včera a je s ním veľká spokojnosť, potešili ju také veci aké doteraz nevidela: čítačka pod displejom (funguje perfektne) a rozpoznávanie tváre (veľmi rýchle).
Displej je úplne v pohode a aj malý text je pekne čitateľný. Farby sú pekné farebné. Notifikačná LEDka zas prekvapila mňa, svieti možno 2-3x jasnejšie ako na mojom RN6 pro, čo je super.
Takisto ma prekvapilo aký je telefón kompaktný, určite to nie je lopata a zas ani taký malý ako Galaxy A40, presne niečo medzi A40 a A50. Dizajnovo je vydarený a v bielej farbe pôsobí v ženských rukách veľmi elegantne.
Nastavenia sú chudobné ale jej to nevadí. Dokonca si rýchlo zvykla na iné navigačné tlačidlá.
Dnes ráno sme ho dali do nabíjačky (píše na nej 5V2A alebo 9V2A) a telefón sa za 25 minút nabil z 37% na 60%, čo je myslim veľmi slušné.

Ďakujem že sme spoločnými silami dospeli k výberu tohto super telefónu.
Trymore
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 9. 11. 2019 10:26

Vzal bych Mi8. Nyní za velice slušný peníz, vzhledem k tomu co nabízí. Jsem sám jeho spokojeným majitelem. Měl jsem praktickou možnost porovnat s A40 a rozdíl je značný ve všech směrech. Manželka bude nadšená a kamarádky puknou závistí, až jim předvede co umí...
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků