Mi 8 nebo nový Redmi Note 7

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod icenkolb 29. 7. 2019 15:05

Zdravím, mám koupit jetou Mi 8 ve verzi 6/128GB, 12 měsíců záruky za 6300,- nebo nový Note 4/64GB, 24 měsíců za nynější prodejní cenu? Děkuji za odpovědi.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 7. 2019 15:07

Radši vždy nový. S jetým nemáš většinou zdání, co se s ním dělo.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panrt 29. 7. 2019 15:43

Jdi do Redmi note 7 ten bude lepší hlavně výdrž a fotak.
panrt
LG Maniak

Odeslat příspěvekod adalx 29. 7. 2019 18:12

Mi 8 má foťák má úplně jinde, než note 7, je to loňský top model. Jinak já bych teď bral MI9T z Číny jde koupit kolem 6500.
adalx
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 29. 7. 2019 20:58

Risknul bych MI 8, to je jiny level telefonu, ta vydrz nebude o moc horsi. I ten fotak bude u MI 8 daleko lepsi.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod dj.kure 29. 7. 2019 21:22

Porovnával jsem a Mi 8 aktuálně vlastním. Verdikt? Jdi do Mi 8, je opravdu lepší. A nebojím se říct, že ve všem. Výdrž je úplně OK, doporučuji aktivovat tmavý režim kvůli AMOLEDu :-)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 29. 7. 2019 23:22

S notifikacemi uz neni problem kvuli vyrezu u MI8?
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod icenkolb 30. 7. 2019 09:32

Nevím jaké problémy. Samozřejmě se notifikace zobrazí, pak zmizí a je dostupná po sjetí lišty dolů. Jinak to asi už nepůjde. Holt výřez. Jinak mám tedy Mi 8 ve výše uvedené verzi. Jsem spokojený. Tmavý režim aktivován.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 30. 7. 2019 09:44

Nedaji se ty notifikace resit nejakou aplikaci, nebo tematem, aby zustaly zobrazeny pod stavovou listou?
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 7. 2019 10:05

Notifikace zmizí po cca 5ti vteřinách, takže je vidět poměrně dlouho. Naopak to považuji za +, protože na mě nesvítí informace o tom, že mám třeba nepřečtenou zprávu na twitteru celý den. Prostě si ji přečtu, až budu chtít (a nemusím ji mazat z notifikačního centra, protože se mi to pak po sjetí lišty připomene).
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green | Apple Watch 4 | Vodafone OneNet
Můj referal pro Twisto: PETRM264 (500,- pro oba)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nery 30. 7. 2019 10:57

Zpočátku jsem to bral jako velké mínus - bez notifikaci nejde žít..., ale po čase si na to člověk zvykne a vůbec mi to nevadí. Že je něco nového vidím, když mi bliká dioda. Telefon to vyváží spoustou jiných plusů.
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 30. 7. 2019 12:50

Jeste pouvazuj nad Poco F1, novy do 7k.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod icenkolb 30. 7. 2019 12:51

A pánové, nějaké tipy, jak co nejlépe používat amoled dsiplay? Mimo tmavého režimu a tmavé tapety? Onoo asi nic jiného nejde, že? Poco F1 nechci. A jak už jsem psal, mám už v ruce Mi 8. Jsem rád.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 7. 2019 16:49

PF1 bych nebral, je to fakt plasťáček...
Co se týče AMOLEDu, bát se nemusíš. Měl jsem ho půl roku normálně ve světlém režimu, teď nějakou chvíli v tmavém. Pokud Ti na displeji nebude svítit x hodin stejné logo, tak se nic neděje...
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green | Apple Watch 4 | Vodafone OneNet
Můj referal pro Twisto: PETRM264 (500,- pro oba)
dj.kure
Mírně pokročilý