Samsung Galaxy A50 vs Xiaomi MI9 SE

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Bolek007 21. 7. 2019 11:06

Ahoj, vybírám tel pro manželku do cca 9000,- a ve výběru mi zůstaly tyto dva telefony. Preferuji čtečku na přední straně. Použití FB,Viber, Messenger, Whatsapp + sem tam foto. Sympatičtější je mi Xiaomi (už díky kompaktnějším rozměrům), ale u něj mě trochu odrazují na různých fórech popisované problémy s nezobrazováním některých notifikací, případně se zapínáním displeje v kapse a pod. Je tu někdo, kdo má reálnou zkušenost s oběma telefony a může je porovnat z osobní zkušenosti?
Bolek007
Junior

Odeslat příspěvekod dede 21. 7. 2019 11:39

Já teď koupil Novu 3. Pod 10tis. má každý mobil nějaký zásadní nedostatek, prostě nějaký ideál tam nevybereš. Ty tvoje typy jsem měl taky ve výběru, ale ta Nova proti nim má aspoň slušný processor a foťák. Spíš ji nech vybrat podle vzhledu.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 7. 2019 12:43

co třeba místo Mi9 SE vzít Xiaomi Mi 9T
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bolek007 21. 7. 2019 12:53

Na MI9T jsem se aktuálně taky zaměřil, ale zatím jsem nenašel moc zkušeností normálních lidí (mimo profi recenzí)
Bolek007
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 21. 7. 2019 12:54

MI 9T je vyborna volba. MI 9 SE ma kolega, velmi si chvali display a kompaktnost telefonu, horsi je to s vydrzi baterie, prechazel z RN 5.
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 7. 2019 21:10

Ještě je možnost Honor view 20 od O2 s extra výhodou za 10000, jestli už to teda není moc.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod Bolek007 22. 7. 2019 08:24

díky všem za tipy, po studování různých fór se začínám přiklánět k té A50 - v ničem nevyniká, ale taky jsem nenašel nějaké popisované problémy... Kdybych vybíral pro sebe, tak bych šel do Xiaomi, ale v tomto případě asi raději zvolím "průměrnou jistotu". Škoda, že ještě není dostupný Honor 20 - telefon potřebuji do pátku...
Bolek007
Junior