Telefon do 150 mm výšky a cca 9000 ceny

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod freddy158158 10. 7. 2019 12:09

planetoid_LV426 píše:G6 stare? To je vec vkusu, elegantnejsi a tak nadupany telefon nesezenes, zkusil bych pohledat, top koupe, ja ho nedam z ruky, dokud pojede.

koupě v pofidérním obchod+.starej krám bez aktualizací. tak se ho drž planetko ale každej má jiné představy o novém telefonu 8-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 10. 7. 2019 12:20

šulda píše:Ale je, jen to chce trochu objektivity.

pane Šuldo: prosím napsat který telefon do 8,5 tis. kč le lepší než lg g7, děkuji, možná jsem koupil špatně ale požadavky byly android 9, min. min.64 Gb paměť + možnost paměťové karty, vynikající displej, hlasitý mikrofon a hlavně IP68, velmi slušný foťák (druhý širokoúhlý), děkuji
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod radim 10. 7. 2019 12:44

opasino píše:tam bych teda nenakoupil

To jako proč? V kolika jejich kamenných prodejnách jsi byl? Kolikrát jsi tam nakupoval? Vždy profesionální a solidní přístup. Po republice mají 11 prodejen. Je fascinující, kolik je v lidech na základě dojmů zakořeněných předsudků, které mají asi takovou váhu, jako že upíra zaženeš česnekem. Já jsem před časem reklamoval mobil v Alze a byla to taková hrůza, že už tam nekoupím ani tužkové baterky. U malých obchodů vždy vše v pohodě, protože pro ně je zákazník stále zákazník. Velký moloch není zárukou vůbec ničeho, proto mi přijde úplně nesmyslné připlácet za naprosto totožný mobil 1200 Kč v nějakém Mallu nebo kdekoliv jinde, to jsou peníze vyhozené oknem. Ale samozřejmě je to každého věc, naštěstí si zatím ještě můžeme vybrat.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2019 12:53

nakupoval jsi, ale kolikrát jsi v daném obchodě, konkrétně mobilprovas něco reklamoval?
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MikeMH 10. 7. 2019 21:47

Ježiš neřešte mi tady ve vlaknu nějaky obchody ten si dokažu vybrat sám.... potřebuju vybrat telefon!

Zajímalo bě mě co ten procesor u Asusu je teda v pohodě? Ptal jsem se Nick Cave proč bys radeji šel do asusu než do výše zmíněných mi9 SE nebo P20 .... popř. LG G7 ThinQ která mě teda taky docela baví svýma vlastnostma ale zase už je cenově výše :-).
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2019 21:51

ne raději... ten Asus jsem doporučil jako alternativu k dalším zmíněným, nic víc

-- 10. 7. 2019 22:53 --

LG G7 stojí v CZC 9,5tis. je to moc nad limit?
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MikeMH 10. 7. 2019 22:05

Co raději ne?

V konečné fázi asi není... jen se snažím najít něco co by bylo třeba i pod 8 .... ale když nic nenajdu neda se nic dělat :-).

Ted třeba koukám na P20 v maxshopu což je snad dobrý obchod, že ho mají za 7590,- 64GB verzi .... to by docela šlo ne? :-)
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2019 22:19

Max-shop je ověřený eshop na EU distribuci
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roman II 11. 7. 2019 08:00

LG G7stojí 8390 Kč (já ho měl ještě s 5% slevou takže pod 8 tis. kč), nevidím žádný důvod proč nakupovat u velkých předražených molochů jako je alza, czc a další, případné reklamace se řeší standartním postupem
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 11. 7. 2019 09:41

Reklamace se resi standardnim postupme, ovsem vyreseni reklamace nemusi byt standardni :-)
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod MikeMH 11. 7. 2019 10:30

Takže se tu shodneme na LG G7 ThinQ? :-)

musím si jí ješte jít někam vyzkoušet jak se drží v ruce...
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 7. 2019 10:47

LG G7 jen tak někde neuvidíš...
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MikeMH 11. 7. 2019 11:06

No tak kdyžtak objedat a po 14 dnech se uvidí, jen teda ješte koukám že v DXOmark moc dobře nefotí ... Pořád přemýšlím o té P20... Proč byste dali přednost LG oproti tomuto?
Ještě docela zírám že Honor 10 který zase tolik neztrácí oproti ostatním ted stojí mezi 6-7... to je taky hodně lákavé...
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 11. 7. 2019 12:25

Tak dle mého na foto určitě ten p20. LG poslední dobou ve foto dost ztrácí(mám mimo jiné V30, a je to úměrně sve třídě trošku tragédie-edit: nechci vyvolat flamewar- takže je to můj subjektivní názor a porovnání se starým Galaxy S7. hlavně pri horším osvětlení V30 ztrácí dost na kvalitě. Řekl bych, že v tom DXo výsledek docela odpovídá). A taky má P20 lepší výdrž a bude se líp držet v ruce(o trochu).

Lg G7 je výkonnější, a jako výhodu beru slot na SD a jack. Taky to není Čína a jejich nadstavba Androidu je docela fajn.
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MikeMH 11. 7. 2019 16:41

A je to v pytli.... Dneska jsem se byl podívat do Datartu a musím říct že jsem si tam zkoušel velikosti typu P30, Honor 10 a samsung S10e a jednoznačně nejlepší do ruky je ten Samsung ... uplně dokonalá velikost (výška 142 mm x 70 mm). Tak ted babo rad ale ty prachy co za něj chtějí nooo.... co se tomu njevíce velikostně blíží? :D Je super i poměr stran jek to vypadá kompaktně a neni to takova ta dneska docela popularní dlouhá plácačka ... no tak nevím jestli jsem si pomohl ...
MikeMH
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka