mobil s dlouhou výdrží do max. 5500Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondratr 2. 7. 2019 11:22

Hry nehraji vůbec (jen občas mariáš), jen volání, sms, surfování po netu a mapy se zapnutou GPS třeba 15 hodin v tahu (displej vypnutý a občas ho jen zapnu pro kontrolu pozice) + hudba přes Bluetooth + spárované Xiaomi amazfit bip přes Bluetooth. A občas něco vyfotím, takže foťá také nemusí být žádné dělo.
Takže hlavně výdrž a bezporuchovost a slušná viditelnost ve venkovním prostředí a čím menší tím lepší, ale to když chci velkou výdrž tak je to většinou i větší baterka a tím pádem větší rozměr :-(
Dlouho jsem jel na Lenovo P70 a když umřelo tak teď mám 3 rok Mlais MX Base - pokaždé jsem šel do telefonu s delší výdrží.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 2. 7. 2019 11:46

opasino a Nick Cave>> Tak jest ;-)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 2. 7. 2019 15:12

RN 5 take neni spatny a da se sehnat za velmi dobrou cenu.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod ondratr 2. 7. 2019 19:51

Tak buď Asus nebo i ta Motorola vypadá zajímavě. A ještě jsem dostal tip na Umidigi f1. Nepatrně nad cenu, ale vypadá také zajímavě. No užiji si prodloužený vikend a pak to rozseknu.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 7. 2019 19:59

UMIDIGI neber, noname značka, nemá zde oficiální distribuci a servis
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 7. 2019 20:44

teď mám 3 rok Mlais MX Base

A tohle snad jo?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondratr 3. 7. 2019 09:40

Ahoj, děkuji za připomínky, nápady a rady.
Zatím to tedy vypadá že půjdu do toho Asuse. Rozmýšlím ještě nad tou motorolou, ale za ty peníze navíc oproti Asusu nevím zda je o tolik lepší. Asus - 4.500Kč, Motorola - 5.400Kč. Ze spolehlivého obchodu. Jediné co se my zdá, že má motorola lepší než Asus je foťák, ale zajímalo by mne porovnání s foťákek na Mlais Mx Base, který my dostačuje.
A ještě trochu sonduji toho UMIDIGI f1. Na MALL ho mají za 5.800,- prý ofociální česká distribuce, záruka 2 roky a dávají k němu chytré hodinky za 900Kč, takžre by se dali buď za polovinu prodat, nebo někoho podarovat. Parametry nejsou na papíře vůbec zlé a servis dělá LENOVO. Motorola je jestli se nepletu také pod Lenovem? Se značkou Asus nemám zkušenost, Motoroly jsem měl dvě v éře klasických telefonů a dobré zkušenosti, ale Motorola tenkrát a teď je někdo jiný. A No name telefony jsem měl zkušenost s tenkrát Lenovo P70, v té době Lenovo do ČR telefony nevozilo takže šedý dovoz a Mlais jsem koupil přímo z číny a také tři roky sppolehlivě funguje, akorát teď už blbne bateri a cca 1 týdně se sekne a musím resetnout. Sekne se pokaždé při zaplé WIFI. Tak ještě jednou díky za tipy a rady.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2019 09:51

Jestliže CZC tvrdí, že UMIDIGI je z oficiální distribuce, tak lže
Jinak ano, Asus ve spolehlivém eshopu za 4,5tis. ale Motorola G7 Power je už za 5,3tis. na Smarty.cz nebo Hurá mobil
Ještě jeden rozdíl, Asus má FHD displej, Motorola jen HD
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondratr 3. 7. 2019 10:24

Ne CZC ale MALL.
Ale to je jedno, díky, buď to bude ASUS nebo Motorola.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2019 10:43

Motorola G7 Power bude mít díky HD displeji delší výdrž, troufám si říct, že tak o 2-3 hodiny, dále co jsem si velmi oblíbil, je Moto displej, a to tak, že svou Motorolu, kterou jsem původně kupoval na max pul roku, než vyberu něco lepšího, mám už rok a třičtvrtě a chválím také její spolehlivost, za celou dobu byl jen jeden problém, kde pomohl restart
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mila001 3. 7. 2019 20:09

Asus je lepší koupě.
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 3. 7. 2019 21:35

Je skoda, ze G7 power nema aspon snap 636 a full hd+ disppay, tak to je s bidou nizsi stredni trida.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 4. 7. 2019 04:30

Oni dobře vědí proč to tak je.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondratr 4. 7. 2019 13:19

Tak koupím nejspíše ASUS, ale jakožto dřívějšího majitele spokojeného Motoroly ještě stále porovnávám . U G7 je uvedeno několikrát Bluethoot 4.2, ale teď jsem narazil i na Bluethoot 5.0 tak by mne zajímalo co je pravda...
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 7. 2019 14:27

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků