Telefon do 15k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mulletson 26. 6. 2019 00:55

Ahoj,
Hledam pro sebe telefon, ktery bude kvalitni (zadny vrzavy plast), bude mit dobry fotak, podporu, displej, baterku...Proste pohodlny telefon, co vydrzi. Ted mam honor 8 Pro a celkem dosluhuje, bohuzel asi i kvuli memu zachazeni. Vetsi rozmer mi nevadi a na vzhledu mi nezalezi.
Diky za kazdou radu, odkaz, tip.
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 01:32

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 26. 6. 2019 06:44

Pokud je baterie důležité kritérium, tak Asus Zenfone 6, který opravdu vydrží 2 dny velké zátěže.
Pokud je nejdůležitějším kritériem poměr cena/výkon, koupil bych Honor View 20, který je ted v akci za 9 990,-
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 08:09

s Huawei/Honor bych byl přece jen opatrný, kvůli té kauze, na výběr jsou smartphony jiných značek, se kterými nevedou USA obchodní válku
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mulletson 26. 6. 2019 08:33

S tim Zenfonem nevim, mela jsem Asus a byla jsem celkem spokojena, jen teda nocni fotky byly priserne a tady si na to stezuji taky. Zase se zda byt celkem slusne naslaply a ta cena je taky prizniva...

-- 26. 6. 2019 09:34 --

Nick Cave píše:s Huawei/Honor bych byl přece jen opatrný, kvůli té kauze, na výběr jsou smartphony jiných značek, se kterými nevedou USA obchodní válku

No, sice jsem ted mela Honor, ale mozna bych se taky radsi vratila k jine znacce.
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 09:02

co Note 8 ?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 26. 6. 2019 09:17

Vaso00 píše:Pokud je baterie důležité kritérium, tak Asus Zenfone 6, který opravdu vydrží 2 dny velké zátěže.
Pokud je nejdůležitějším kritériem poměr cena/výkon, koupil bych Honor View 20, který je ted v akci za 9 990,-


V testu GSMareny nijak neoslnuje, vysledne score 112 hodin je na mobil s 5000 mAh dost spatné. Takové Mi9, co má jen 3300 mAh, má score 95.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 26. 6. 2019 09:28

To sice ano, ale softwarovou optimalizaci mohou udělat kdykoliv, kapacitu baterie však nikdo nenavýší. Sám jsem donedávna měl jako hlavní telefon Asus s 5 000 mAh a byla to paráda.

Chápu i ty obavy ohledně Huawei. Já osobně bych se nebál a kdyby ta nabídka byla před 14 dny, tak jsem ten View 20 sám koupil :-)
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Filipinos7 26. 6. 2019 10:14

stopro huawei P20 lite :) velmi výkonný za dobrou cenu..
Filipinos7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TenMrcha 26. 6. 2019 10:30

Proč by si kupoval P20 lite, když chce mobil do 15k? Já bych na Jeho místě vzal P20 pro, což je pořád jeden z nejlepších fotomobilů. Cenově se pohybuje kolem 13k a má skoro všechno, co člověk může od mobilu chtít - super foťák, 4000mAh baterii, vodotěsnost, výkon...:)
Naposledy upravil opasino dne 26. 6. 2019 17:19, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje!
TenMrcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 10:40

Nejlepší fotoaparát do 15tis. má Huawei P30
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 26. 6. 2019 16:49

Já silně váhám nad Huawei P30. Není to taková kráva jako Asus a fotky jsou úplně jiná liga. Hry nepařím, takže poslední Snapdragon nepotřebuji.
Asus nevydrží tolik, protože tam mají nějaké žravé aplikace. Co jsem četl, tak nějaký FB program jim vysává baterku a když se zakáže, najednou je výdrž jako hrom.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Mulletson 26. 6. 2019 18:37

Hmm ten Huawei P 30 nevypadá špatně, já se lite verzi nebráním, nejsem nějak náročný uživatel. Na telefonu si porad čtu a hodně fotím, hry nějak moc nehraju a žádný extra vychytávky nepotřebuju. Voděodolnost by se mi hodila a pevnější konstrukce taky, jsem fakt s těma telefonama celkem dobytek, co se týče zacházení.
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 19:01

Lite verze není zdaleka totéž co Huawei P30!
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mulletson 26. 6. 2019 19:04

Jenže s těmi Huawei a Honory je to takové nejisté...

-- 26. 6. 2019 20:19 --

Koukám na ten Zenfone a pořád přemýšlím jak se zabrání tomu aby se do kamerky dostal bordel a prach a pak se to zasekavalo? Obal na ten telefon asi predpokladam neexistuje, coz vzhledem k tomu, ze neni vodeodolny, je docela blbe. Jinak se mi celkove líbí a myslím, že by mu vyhovoval, ale tohohle se fakt bojím.
Mulletson
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků