Jaký foun pro wifi hotspot, Samsung M20 nebo Xiaomi Mi A2?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Ladislav_Malek 24. 6. 2019 16:42

Zdravím,

chci si pro neomezený internet od T-Mobilu koupit telefon jako hotspot, a zvažuju tyto dva - Samsung M20 3GB/32GB nebo Xiaomi Mi A2 4GB/64GB. Na ram ani úložišti mi nezáleží, na ostatních parametrech taky ne (slabší baterka u Xiaomi by mi taky nevadila) jde mi o co nejkvalitnější ten internet, který z nich byste mi poradili? Případně nějaký jiný?

Předem díky za tipy
Ladislav_Malek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 6. 2019 17:36

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod morki 24. 6. 2019 18:34

Ja mam na hotspot Nokia 8110 4g :) vydrz je super a nosim ji v batohu :) A konkretne bych vzal Xiaomi mi A2 na alze je za 3900 a ma cistej android, procesor 660 4 GB Ram a 64 GB uloziste. A krasne foti a kdyz si date manualni rezim u fotaku tak foti i 20 megapixelove
morki
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 6. 2019 18:40

jen dodám, že obě Motoroly mají též čistý android doplněný o Moto displej, samostatný slot na 2SIM a paměť.kartu a vysoce nadprůměrnou baterii, navíc Motorola G7 Power je letošní model s nejnovějším androidem
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hanz1 24. 6. 2019 22:40

Dát přes 5000,- za hotspot je teda úlet. Na to přeci stačí čínská noname ludra do 1500,- Dnes jsem dal twistku do pravěkého THL T7 a jede to v poho. Uvažoval jsem o lte modemu tp-link M7200, ale asi kromě delší výdrže baterie by to nic nepřineslo.
hanz1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 6. 2019 22:44

Tak ono záleží potom na dalším použití founu, protože na hotspot skutečně stačí ten nejlevnější bazmek napíchnutý na nabíječce..
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ladislav_Malek 25. 6. 2019 18:33

Tak nakonec jsem objednal Asus Zenfone 5z, ty Motoroly jsou na nic, mají Cat4 a Cat7 LTE, takřka bez CA, to by bylo zoufale pomalý, zatímco ten Asus je Cat18 a 5CA, což je téměř to nejlepší, co teď je. Pak dám vědět, jak vypadají rychlosti, teď se dobře testuje :-)
Ladislav_Malek
Junior