IPhone 8 Plus Vs Samsung Note 9

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod thomas2303 16. 6. 2019 17:22

Dobrý den chtěl jsem zeptat který telefon mi vydrží hodně dlouho nebudu muset třeba za rok kupovat nový kvuli nějaké chybě nebo že prostě už nezvládá výkon . Zde jsou telefony o kterých jsem přemýšlel Samsung Note 9 Vs Iphone 8 Plus a nebo klidně mi nabídněte i jiný jenom ne (Xiaomi a Huawei děkuji,a upřednostňuji IOS). Předem děkuji za všechny odpovědi Spudil. :?:
thomas2303
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 16. 6. 2019 17:27

Note 9 je úplně jiná liga než iPhone 8, ale když upřednostňuješ iOs......
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 6. 2019 17:31

Uplne jiny odlisny OS a uplne jinak neporovnatelne zamerena zarizeni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 6. 2019 18:01

vzal bych Note 9
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 16. 6. 2019 18:12

flame? :-D ... vem Note ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 6. 2019 18:23

Presne tak, Note9 je jasna volba a vitez.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 16. 6. 2019 18:36

Mam rok Note 8 a do teď zvládá absolutně vše co potřebuji. Myslim, ze s Note9 budeš spokojený. Proti Apple nic nemám, ale řada Note je úplně jinde.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 16. 6. 2019 18:56

iPhone 8 je koncepčně starý model, Note 9 jasná volba.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 21. 6. 2019 09:00

Říkáš, že upřednostňuješ iOS. Tady ty řeči, že je něco jasná volba vůbec neposlouchej. To, že je iPhone 8 starší neznamená, že s ním nebudeš spokojenější. Já sám bych radši používal i iPhone 6S, než cokoliv s Androidem. Sám se rozhodni, který systém ti více vyhovuje, s tím ti tady nikdo neporadí.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banner 5. 7. 2019 17:22

Souhlasím s BreC, je to o preferencích.
Zvláště, pokud je člověk zvyklý na Apple ekosystém a vlastní více zařízení. Například by byla blbost, kupovat Android zařízení, pokud má člověk doma Apple TV a využívá AirPlay a do toho funguje na Macu. A s Androidem se ještě pojí jedna věc, ty appky prostě nejsou tak dobře udělané, jak na iOS. Zase, je to subjektivní. Ale pokud někdo využívá Instagram a jeho Stories, může mít jakýkoli Android, ale Stories budou vždy velmi nekvalitní. Já osobně mám problém již se zmíněným Instagramem, pak Spotify, Messenger, VSCO...
Naposledy upravil banner dne 5. 7. 2019 17:32, celkově upraveno 1
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2019 17:27

Volba systému, nic víc. Ty preferuješ iOs, tak vem telefon s ním. Já bych vzal radši Note, protože iOs nerad.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 5. 7. 2019 18:08

líbí se mi řeči typu "ekosystém" .. ten máš i u androidu. nevidím nikde problém ...
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 5. 7. 2019 20:58

banner píše:Zvláště, pokud je člověk zvyklý na Apple ekosystém a vlastní více zařízení. Například by byla blbost, kupovat Android zařízení, pokud má člověk doma Apple TV a využívá AirPlay a do toho funguje na Macu. A s Androidem se ještě pojí jedna věc, ty appky prostě nejsou tak dobře udělané, jak na iOS. Zase, je to subjektivní.


Ano, je to subjektivní. Ale co tomu dát trochu objektivity?

- Apple TV je např. pro Samsung chytré TV (2018+ myslím)
- aplikace na AOS jsou stejně kvalitní jako na iOS, pokud vezmeme průnik dvou množin těch nejčastějších aplikací, někdy je aplikace subjektivně lepší na iOS a někdy na AOS, ale v tom už má také majoritní podíl UI guidelines apod.
- Android a Mac úplně v pohodě, 5 let jsem takhle fungoval bez problému, ale ano, s iOS voláš, posíláš SMS a v případě iCloudu máš lepší integraci s macOS, ale pokud dotyčný už teď používá google/ms/jiné služby nebo není takový poweruser, je to vcelku jedno

IMHO je život tisíckrát jednodušší když člověk má TOP Android s USB-C a nový Mac, než mít ten zkur.ený lightning.

K modelům se už nebudu vyjadřovat, očividně je někdo schopný v roce 2019 doporučit old-school form-factor a IPS displej oproti famóznímu AMOLEDu :-)

Ale chápu ostatní, každý to máme jinak. Zakladatel topicu nám o sobě moc neřekl a proto dostane jako odpověď tuhle směsici odpovědí, pokud bude dostatečně moudrý, něco si z toho vezme.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 5. 7. 2019 21:19

Mozna je old-school ale aspon se neseka a ma nove aktualizace. To Samsung zamrznul jeste nez se vyndal z krabicky :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oGGy (novy) 5. 7. 2019 21:40

To jsi asi zamrzl ty v době někdy před 8 roky. Já třeba viděl záseky i na tom bájném iOS a to byl nejnovější model. V dnešní době jsou výkony a odladenost systému v podstatě stejná.
oGGy (novy)
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků