Telefon v rozmezí 13-15 tisíc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 20. 3. 2019 06:45

Ale na rozdil od Note 8 ktery konci s Pie dostane S9+ jeste desitky. Nakolik je to vyhoda ukaze cas...treba s devitkou prislo One UI a spousta lidi si ho nemuze vynachvalit.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Edwin44 20. 3. 2019 13:45

to je to co mám na mysli, S9+ ještě v budoucnu dostane Android 10 Cukrová vata nebo jak se to bude jmenovat ale Note 8 končí s Pie. Přemýšlím tedy nad tím chvíli počkat na nějakou akci na S9+ a nebo počkat na detailnější recenze Mi 9. Absence IP 68 mi tolik nevadí, horší je jack a slabší baterka
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 20. 3. 2019 14:17

Za mne pockat, zalezi na tobe jak spechas. Na druhou stranu je jeste porad za 19K (bez kuponu) tak si postupne taky uvedomuji, ze skokove asi na 13K jen tak nespadne. Jedine snizeni ceny + cashback...jinak teda Mi9 ma fotaky bez stabilizace coz je docela ostuda, ze ani ten hlavni neni stabilizovany. Nevim jak je na tom obecne EIS u videa, ale fotky v noci hruza.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Edwin44 20. 3. 2019 23:28

Já abych to shrnul tak celkově .... tak absence IP68 mi nevadí, telefon jsem nikdy nepoužíval ve vaně u moře v dešti, spocenej při sportu nebo něco podobného (od toho mám hodinky :-D), bezdrátové nabíjení mi taky nevadí, pořád používám drát, kvalitní foťák by to mohlo mít, ale podmínka to není, fotím rád ale ne nějak přehnaně a už vůbec ne nějaký selfie. Byl bych rád aby to to mělo rychlo nabíjení, nějakou solidní výdrž, dobrej výkon - rád si zahraju nějaké náročnější gamesky, na paměťovku jsem si u Samsungu zvykl, ale asi bych se bez ní obešel, otázka je jak moc mi vadí absence 3,5mm jacku, sluchátka mám zatím drátová, ale přechodu na bezdrátová se úplně nebráním. MiMix3 se mi zdál hezkej, ale baterie je bída a čtečka na zádech ji nevyhovuje
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2019 23:37

Samsung S9 výdrží také zrovna nevyniká
Co Huawei P20 Pro
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Hardy 20. 3. 2019 23:51

Oneplus 6T.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod xmen201 21. 3. 2019 05:47

Ahoj nechapu proc ti tady radi same stare shity,kup si Mi9 budes mit nejnovejsi technologie a jeste usetris!
xmen201
Junior

Odeslat příspěvekod Edwin44 21. 3. 2019 20:34

no pokud nebude v nejbližší době nějaká pěkná sleva na S9+ tak to asi tak udělám, líbil se mi už od začátku i když má svých much dost, ale to má, jak jsem za poslední dobu procházel různé telefony, každý telefon. Bohužel neexistuje telefon, který by na 100% splňoval moje očekávání/požadavky. Třeba jednou nastane doba kdy si člověk bude moci nakonfigurovat vlastní telefon :-D
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Igo67 26. 3. 2019 11:23

kultus píše:bez IP68 a bezdratoveho nabijeni? to si spis pohorsis...tu cenu ten telefon nema. Note 8 byl za 15K pres vikend ted nevim. P30 jsem psal z duvodu predstaveni a nasledneho snizeni cen starsich telefonu napr. P20 pro...prece ti nebudu doporucovat cenovku 23K nebo kolik bude urco stat.

Kdepak jsi vzal informaci, že MI9 nemá bezdrátové dobíjení? Já všude vidím, že má.
Mate 20 Pro je už na 17500,- a půjde dolů (doufám) jak vyleze P30 tak je otázka zda MI9 nebo chvilku počkat na Mate.
Igo67
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků