Xiaomi Mi 9 nebo Samsung galaxy s9+

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Honza537 12. 3. 2019 10:34

Ahojte, vybírám mezi telefony Xiaomi Mi 9 nebo Samsung galaxy s9+, které se dají nyní sehnat za podobnou cenu (kolem 13k). Který z nich mi doporučujete? Jsem více přikloněn k Mi 9, protože je to novější telefon se super výbavou.

Předem díky za radu.
Honza537
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2019 10:41

S9+ EU distribuce Max-shop 16k, CZ distr. 19tis. Kde jej mají v ověřeném eshopu za přibližně 13k?
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2019 10:47

Jo to vidím taky a další, Bestcena, Turbado apod. No jestli se chceš nechat napálit při koupi nebo reklamaci, tak si nakup kde chceš, asi máš hooodně peněz, že je ti jedno, kde kupuješ ;-)

-- 12. 3. 2019 10:52 --

Prosímtě, aspoň si přečti v hodnocení všechny recenze těch eshopu, hlavně ty negativní, ať víš do čeho jdeš
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Honza537 12. 3. 2019 11:04

Tak dejme tomu, že bych ho za tu cenu skutečně koupil a nikdo by mě neošulil :). Co je tedy lepší volba? Měl jsem naposledy Galaxy S3, Xiaomi vůbec.
Honza537
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2019 11:12

To si jenom namlouváš, u těch levných eshopu lze sice koupit i nový nepoužitý smartphone bez skryté závady, ale pak se zavřou dveře a v případě reklamace s tebou už nikdo nebude komunikovat
K výběru, zatímco k S9+ je na netu spousta recenzí a celé vlákno se zkušenostmi tady na MM, tak na Xiaomi Mi 9 nevyšla ještě ani recenze
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubicek 12. 3. 2019 12:27

Honza537 - o prověřených a podvodných ehopech je ZDE na foru samostatné vlákno, tím bych diskuzi kde nakoupit telefon uzavřel. Jsi přeci svéprávný a plnoletý člověk.
A jestliže jsi spíše pro nákup Xiaomi Mi9, kup si Xiaomi. Prozatím na něj není ani jedna recenze, maximálně nějaké první představení. KUP ho , alespoň budeš první kdo se tu podělí o první zkušenosti.
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 12. 3. 2019 14:03

na Mi9 jsem koukal tusim nema IP68 ani nic podobneho, ikdyz se s nim potapet nebudu, telefon bych bez toho nechtel a jestli koupit za stejnou cenu cinana nebo samsung tak je volba pro mne osobne jasna.
kultus
Junior