Samsung s9+ nebo Huawei mate20 pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Víťa28 1. 3. 2019 10:08

Zdravím všechny odborníky,

bratránek si kupuje novej mobil a já si do dneška nevybral náhradu za můj ( bez smíchu prosím ), Xiaomi redmi note 4, jelikož on je úplně za vodou, nabídl mi, že má možnost mi koupit buď Samsung S9+ nebo Huawei mate20 pro, nevím proč zrovna tyhle, ale za karton dobrého vína se ptát nebudu. :)

Chtěl jsem se zeptat, jak opravdu velká kauza s tím displejem je to u mate20 pro, protože celkově to bude asi lepší mobil, jak S9+, nebo se dá říct, že Samsung se mu vyrovná.

Ptám se lidí, co jej mají, nebo třeba drželi oba v ruce, protože ač jsem pár dní pročítal net, tak oba jsou super a pro mě to bude o několik tříd nahoru, ale rád si poslechnu názory.
Preferuji, solidní výdrž baterie, slušné foto, kvalitu, nfc.....děkuji
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 1. 3. 2019 10:18

Mám S9+, běžně jsem měnil mobily minimálně 2x do roka za top verze a chtěl jsem změnu za S9+ (v mezičase jsem šel i do iP XS Max a po dvou měsících prodal), ale prostě doteď nevyšlo nic, co by mě ke změně nabudilo.

S Mate 20 Pro jsem si chvíli hrál, ale ten telefon mě ničím nezaujal a ten výřez mě vyloženě štval...ještě víc jak u iPhonu.

Jsem ve stádiu, kdy jsem dost rozmrzelý s nabídkou na trhu...můj chtíč chce změnu, ale není do čeho jít. S10+ má debilní přední kamery a na debilním místě...

Asi počkám na novou Xperii nebo skládací mobil od Motoroly.

Takže za mě určitě S9+...pro mě osobně není na trhu lepší mobil (spolu s Note 9).
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 1. 3. 2019 10:23

Ještě mi teď volal, že bych ještě mohl mít Samsung Galaxy Note 9, ale ten nemám nastudovanej!!!
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 1. 3. 2019 10:29

Jestli bys používal pero, proč ne (ale zase je Note o kousek větší).
Měl jsem několik Note, poslední Note 8, ale vždy to skončilo tak, že jsem pero po pár týdnech přestal úplně používat, takže pro mě je to atribut k ničemu.

U Note 9 bych to používal max na focení selfie ve více lidech.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paolous 1. 3. 2019 11:46

Jestli mas moznost i note9 tak neni o cem, oproti s9+ ma genialni pero a skoro stejnou velikost, oproti mate20pro zase mnohem lepsi video a fotky v 16ku9 coz Huawei neumi. Navic nema zadny znamy vyrobni vady jako Huawei zelene displeje...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2019 12:19

Note 9, jasná volba B-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 1. 3. 2019 12:21

Kdybych ti zalepil oci a dal do ruky S9+ a pak Note 9 tak by si tezko rekl ze maji skoro stejnou velikost, 4mm navysku a 2.5mm nasirku + polovicni zaobleni rohu z tech dvou nedela velikostne skoro stejne telefony ani nahodou. Pokud nevyuzije pero je Padlo 9 zbytecnost. Za mne S9+
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Víťa28 1. 3. 2019 13:09

Jdu do noutu, protože půl centáku u těchto pádel už není značný rozdíl a hlavně, když to budu mít za stejnou směšnou cenu a rád koukám na filmy.....díky Vám, snad budu spokojen, ještě musím najít nejlepší krytí na toho krasavce. :D
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2019 13:12

Tady je téma Note 9
viewtopic.php?f=30&t=1290604
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků