Výběr mobilu do 15000 Kč.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 7. 1. 2019 09:34

A jak se ta "vyborna" optimalizace baterie projevuje ? Ja si u Huawei ničeho takoveho nevšiml, Jak P9 tak teď Mate 10 Pro. Dokonce vzhledem k velikosti baterie bych řekl, že spiš horši než u Samsungu s menši baterii. A to tu pišeš něco o spravě aplikaci, ktera je mirně řečeno u huawei podivna a dle tebe by měla mit vliv na lepši vydrž. K Sony se nema cenu ani vyjadřovat.
No, když kouknu, alespoň orientačně na YT, tak by bylo zajimave, kdyby si samsung s huawei prohodily baterky, jak by to asi dopadlo...

https://www.youtube.com/watch?v=Z_088nkvUUo
https://www.youtube.com/watch?v=WohCuSb3dsM&t=423s
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 7. 1. 2019 09:40

Tak jsem se těšil, že mám vybráno, že Samsung S9+ , ale tohle mě zase úplně hodilo jinam, jak ráno budu full, když mám směnu, jsem 14 hodin mimo domov, celej den na něm budu pracovat a večer, až pojedu domů, tak si už prostě film ve vlaku nepustím? Voe...když jsem začal uvažovat, chtěl jsem spíše p20 pro, tam by kapacita na den byla asi úplně ok, jenže poslední týden na něj slyším víc negativ, což u telefonu v kategorii top je smutné. Sony jsem nikdy neměl a nemůžu soudit, ale upřímně mě moc neláká. Oni prostě nemůžou udělat mobil bez kompromisů v dnešní době? Smutné...
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2019 09:56

Tak kup Motorolu Z3 Play s přídavnou baterií Moto Mods :-)

https://m.alza.cz/motorola-moto-z3-play ... 320970.htm
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 7. 1. 2019 10:13

To si rovnou můžu nechat redmi note 4, který mám dočasně po ženě.
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2019 10:17

Tak Motorola Z3 Play je ve všem lepší, než Redmi Note 4, alespoň si projdi recenze, zdali tě v něčem zaujme
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 7. 1. 2019 10:20

Xperia XZ3 je podle me mobil takrka bez kompromisu - nejlepsi smartphone roku 2018 podle odborniku. Pro me osobne sice jednu nevyhodu ma, a sice AMOLED, ale ten tobe zjevne nevadi. Nebo pockej na XZ4, z toho co se o ni vi to bude naprosta bomba.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 7. 1. 2019 10:29

Jelikož to mohu mít za hodně solidní cenu, jsem omezen jen na tři modely: Samsung S9+, Huawei P20 pro a Sony XPERIA XZ2, pokud bych šáhl jinam, bude cena normální, rozuměj..první dva cca 11 000, Sonka cca 8000. Nejsem bohužel typ, co by dal za mobil více jak 15 000. Sonka 9000, jsem se sekl koukám....
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 7. 1. 2019 10:59

Zajdi si někam tu XZ2 osahat a pokud ti bude vyhovovat, tak není o čem.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 7. 1. 2019 11:07

Dík za názor, ale to jsem s baterii tam, kde jsem byl. :) Hold jeden vezmu, protože asi baterie bude všude nastejno.
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod Víťa28 7. 1. 2019 13:13

Škoda, že nemůže vzít Note9, vzal bych ten, tam by snad baterie mohla mít těch 20procent navrch.
Víťa28
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků