Náhrada za LG G6 do 13k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 12. 2018 21:02

Výborně, expert co dopředu neví co si kupuje, ale pak má za den jasno. Na jeho "rady" by určitě někdo rozumný dal. Za mě G6 jeden z nej telefonů. Ale určitě to nebudu nikomu cpát a ani kvůli tomu nebudu pomlouvat jiné telefony. Z těchto emocemi řízených rad jsem už vyrostl.
Ale hlavně, když už někdo chce poradit, měl by si vůbec přečíst nároky tazatele. Pak by se nedělo, že mu někdo radí úplně zcestně.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 12. 2018 21:12

A který splňuje všechny požadavky v ceně do 13k? Žádný, a proto se těžko hledá náhrada
Jak jsem psal, tazatel bude muset někde ubrat na požadavcích
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 24. 12. 2018 21:32

omg tazzy tazzy... asi jsi moc telefonu nevystřídal.. nechápu jak někdo může říct že G6 je jeden z nej telefonu, bavíš mě :-D chtěl bych si s tebou sednout na pivo a poslechnout si tě, určitě by to byl zážitek :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 12. 2018 21:56

Kriste pane,to je materiál.Vrať se trochu v čase a podívej se,co jsi o G6 psal.Prakticky ti vadil jen horší signál,mohla to být vada kusu,a výdrž baterie,což je problém skoro všech telefonů do 5,8 palce.Jinak jsi byl nadšený ze zvuku a designu.Všechny tvoje příspěvky jsou k dohledání ve tvém profilu.Udělej pro sebe něco a přestaň ze sebe dělat hlupce.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 12. 2018 22:40

Zvuk a design je nepodstatný, když je problém se signálem a slabší výdrží baterie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 24. 12. 2018 22:43

přesně jak píše Nick.. ted mám mate9 a to je jiná liga.. nebudeme se tu hádat co je lepší nebo není.. tomu klukovi co chtěl poradit to moc nepomůže, stejně si pak vybere podle sebe.. na G6 mi hodně vadila vydrž ale neskutečně, pak signál, to byla zoufalost a pak se telefon zadrhával docela dost často a to jsem nebyl ochoten akceptovat... na mate9 se mi tohle nestává vůbec.. ale jak říkám, každý má jiný vkus.. nebudu nikomu nic vnucovat, až si každý udělá o tom daným přístroji obrázek sám..hlavne mi připadá úplně z cesty dělat z G6 úplně total mega masakr supr trupr stroj že nic jinyho není jako někteří tady.. to mi přijde lehce uchylny :-D:-D:-D:-D neříkám že mate9 je top stroj, kdybych mohl sáhnu po mate 10 pro, to je pro mě aktuální kandidát, ale bohužel jsem si postavil barák za 6.5 milionu a telefon pro mě není teď priorita, omlouvám se :-D:-D:-D:-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 12. 2018 22:57

Co nechapu tak to, že huawei dodnes neumi/nepodporuje přenos souboru do TV pomoci dnla. Jde to jen pomoci zrcadleni, což je kvalitativně mizerie. Přitom nadstavba jak prase a takovou banalitu prostě nezvlada.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 12. 2018 09:43

Carte už asi dle vyjadřování bychom si těžko mohli jít někam sednout. Omg, supr trupr a další, to je jak slovník pubescenta (nebo inteligencí se mu blížícího).Takže dle toho je otázka, zda vůbec na to pivo můžeš. Telefonů jsem měl desítky a to včetně tebou zmiňovaného Mate 9. A G6 je lepší. Problém s baterií? Se signálem? To jen opravdu ukazuje, že jsi ten telefon ani pořádně neviděl. Ale na rozdíl od tebe já nebudu na Mate 9 nebo na Huawei házet špínu a vymýšlet si nesmysly. Užívej si to co máš a jestli ti to vyhovuje, jen dobře.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 25. 12. 2018 10:22

tazzy ty jsi fakt tragédie, přemýšlej o tom co jsem psal, jdou tu lidi co se nad tím telefonem desetkrát za den udělají a ty jsi jeden z nich.. jak dítě..
každopádně se tady s tebnou nebudu hádat snižovat se na tvoji úroveň.. myslí si o tom co jsem napsal co chceš protože jedinyho koho to ser.e jsi evidentně ty :-D:-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 12. 2018 11:02

Čím víc smajlíků, tím víc Adidas, že? Naopak, přečti si ještě jednou co jsem napsal. Nikdy jsem nepsal, že G6 je nejlepší. Ale chápu, že když se někdo vydá z peněz (byť byt za cca 6,5 mega má tady kolem každý a nedělá z toho vědu) a pak nemá pár kaček, vezme zavděk i něčím horším. A pak i vzhledem k tomu je to pro něj naprosto top. A jestli ke tvým intimním preferencím patří mobil, to už je tvá věc. A méně emocí do toho dávej, píšeš pak vulgárně a s daleko vícero chybami jak obvykle. Ale v pohodě, hezké svátky...
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 25. 12. 2018 11:14

protože se ti u toho směju :-D:-D:-D:-D ale je mi to jedno.. nepovažuju mate9 za top, psal jsem to výš.. tak zdar.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 25. 12. 2018 11:48

Zapojím sa teda aj ja už, lebo sa to zvrháva na súboj LG vs. Huawei. Obe značky som vlastnil (P8 a G6) a vždy som si vybral model, ktorý bol v danej dobe a v danej cene najvýhodnejší. S G6 som v zásade spokojný, i keď samozrejme voje muchy má. Niekomu môže vadiť výdrž (ak hrá 3 hodiny denne hry), niekomu čítačka vzadu (vec zvyku - hovorím z vlastnej skúsenosti), ale stále to nie sú také vady ako vypaľovací displej. To, že je to vlastnosť ako argument neberiem, pretože ide o najdrahší komponent mobilu vôbec.

Ale k veci: mám rád vyvážené veci, takže ak nie je možné splniť moje požiadavky na 100 % tak som ochotný z nich ubrať, ale v rozumnej miere. Preto som sa prišiel spýtať na vaše OSOBNÉ názory, čo by ste si vybrali vy v tejto cene. Tak vás poprosím, vyvarujte sa osobným invektívam a držte sa témy. Mám rád konštruktívne debaty, preto ak budete mať nejaký nápad - názor, treba ho vždy podložiť faktami. Ďakujem.
ULN WS: i5-13600K + 64 GB DDR4 + KC3000 1TB + SX8200 1TB + M500 256GB + Kingston UV400 240GB + 2x HGST 1TB Himuro + RX570 4GB + RM750x + Xonar DGX+ CS2731
DSLR: Nikon D780 + Nikon 24-70 f/2.8 + Nikon 35 f/1.8 + Nikon 50 f/1.8 + Nikon + 85 f/1.8 + Godox V1
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 25. 12. 2018 11:57

težko říct z čeho bys ustoupit, já osobně bych šel do huawei mate 10 pro, podle mě je úplně jedno že je to rok starej model, podporu mě pořád.. Samsung nevím, je drahej ale někdo do toho ty prachy dá no.. těžko říct.. asi nějakou kvalitu mít bude..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 25. 12. 2018 12:21

Osobne sa priznám, že Samsung sa mi páči, i keď jeho prostredie je pomalšie ako EMUI. Najviac ma mrzí ten displej, i keď som zvedavý aké budú dlhodobejšie skúsenosti s P20 Pro, ktorý má tiež AMOLED.
Btw.: Mate 10 Pro sa v SR predáva iba v Dual-SIM verzii a za cenu P20 Pro, takže to pre mňa nie je zaujímavé.
ULN WS: i5-13600K + 64 GB DDR4 + KC3000 1TB + SX8200 1TB + M500 256GB + Kingston UV400 240GB + 2x HGST 1TB Himuro + RX570 4GB + RM750x + Xonar DGX+ CS2731
DSLR: Nikon D780 + Nikon 24-70 f/2.8 + Nikon 35 f/1.8 + Nikon 50 f/1.8 + Nikon + 85 f/1.8 + Godox V1
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 12. 2018 12:31

v případě že často nebudeš používat mobil s AMOLED displejem jako navigaci a na plný jas, tak bych se vypálení nebál
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků