Nejlepší fotky + nejlepší výstup zvuku do 15k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod remaxik 29. 12. 2018 13:41

Co se tyce fotek, ted jsem vecer u piva zkousel porovnat fotku z OP5t, Huawei P20 a moji s9+. Muj telefon vyhral bezkonkurencne. Ja bych sel do s9+ v akci s cashbackem se objevuje za cenovku 15490 v a ofiko eshopech, podle me bezkonkurencni nabidka.
remaxik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 29. 12. 2018 14:14

Předpokládám že píšeš aspoň o 6GB/256GB..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 29. 12. 2018 14:26

Porovnával jsi tak maximálně zobrazovací schopnosti displejů.Musel bys porovnávat na monitoru počítače aby to mělo nějakou vypovídací hodnotu.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marekkeram 30. 12. 2018 12:36

Dufam, ze nevadi ze vstupim do tejto diskusie. Hladam tiez co najlepsi android na fotky a videa. Beriem aj bazarovky so zarukou. Chcel som zobrat Huawei P20 Pro, ale potom som si pozrel rezencie, ze ake video to nataca a som velmi sklamany. 4k 30fps nestabilizovane a 1080p 60fps strasne neostre, rozmazane.

Rozmyslam teda nad tym, ze pockam kym vyjde S10 a potom ked klesnu cenu S9+ tak zoboriem S9+. Je aj nieco ine nad cim sa oplati rozmyslat ? Mate 20 pro je uz drahy, iphone nechcem. Este zvazujem OnePlus 6T.
marekkeram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 30. 12. 2018 23:36

P20pro hlavne po novych aktualizaci FW ma strasne fotky a hlavne fotky vecer. Bez jacku , bez sd karty
S9+ se i ted ve slevach da koupit za dobry peniz.
Nad mate 20 pro ani nepremyslej , ma velky problem s displejem. U displeje od LG se casem objevuji zelene okraje (ala hulk) u BOE zas nepravidelny svit displeje a naruzovely displej.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 12. 2018 16:18

U Samsungu není zrovna poměr cena/výkon nejlepší..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 31. 12. 2018 16:26

Dneska za ty pekne ceny S9/S9+ vice nez dobry.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 12. 2018 16:57

V následujících týdnech a měsících tomu už tak nebude..není špatný,ale špatně posazené ceny..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 31. 12. 2018 17:00

Ale bude, je to uz pekne dlouho. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 1. 1. 2019 12:55

Kdo vyloženě nekupuje podle značek a bere v potaz poměr cena/výkon určitě S9+ neveme,aspoň ne v brzké době..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 1. 2019 16:14

Ja podle znacek nekupuji, navic Samsung je me nesympaticky a presto pomer cena/vykon a i funknost vyhral. ;-) U kazdeho byla hromada ale, tady je tech ale opravdu nejmene a hlavne, za super cenu. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 1. 1. 2019 18:03

stillmann píše:Kdo vyloženě nekupuje podle značek a bere v potaz poměr cena/výkon určitě S9+ neveme,aspoň ne v brzké době..

A co když ti řeknu, že poměr cena/výkon je pro mě S9 jediný myslitelný telefon?
- chci rozhodně bezdrátové nabíjení, mám ho už v autě, doma, v práci
- chci co nejlepší foto ale i video výstup
- menší rozměry telefonu
- DEX (Huawei údajně něco podobného má nebo by měl mít, ale zatím jsem se s tím nikde nesetkal, ani kolegové co mají P20 nebo Mate20 či jak se to jmenuje o tom nic neví)
- stále požaduji 3,5mm jack...a nechci řešit žádné redukce, prostě JACK

Takže tímhle by to pro mě S9 jednoznačně vyhrál a navíc když si ho můžeme od firmy koupit za 12000kč s běžnou smlouvou na mé jméno a zárukou 2 roky.
Za tuhle cenu opravdu nevidím nikde na trhu jediného konkurenta...což nepíšu jako pozitivum, naopak mě to dost štve, že nebudu mít na výběr.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 1. 1. 2019 18:35

Až nebudeš kupovat od firmy a závislej na bezdrát.nabíjení a 3,5mm..já používám bluetooth ,tak pak počítej
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 1. 1. 2019 19:03

Bluetooth používáš na bezdrátové nabíjení?A jak?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stillmann 1. 1. 2019 19:05

na sluchátka ;-)
stillmann
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků