Nokie, 6-8.000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dovahkiin 7. 11. 2018 19:25

Ahoj, přecházím z windows phone a rád bych si koupil nějaký telefon mezi 6-8 tisíci, ideálně nokii, ale těch modelů je tolik, že prostě nevím který koupit. Doted jsem měl Lumii 920, která měla rozměry 130 × 71 × 10,7 mm, takže ideálně něco minimálně do šířky podobné, či o něco málo větší. Ale všechny ty verze .1 a .1 plus, prostě si nedokážu představit jestli jsou skutečně lepší než ty původní modely. Každopádně bych poprosil o nějaké info....a je mi jasné že třeba bych za stejnou cenu sehnal lepší značku, ale tak nějak bych ideálně bral Nokii, přijde mi že vzhledem jsou stále podobné Lumiím, což mi vyhovovalo. Předem díky za odpověd. A dodatečně, je lepší koupit ted, nebo počkat do nějakých povánočních slev? Asi hloupá otázka, ale přesto.
dovahkiin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 19:32

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dovahkiin 7. 11. 2018 20:21

A dá se očekávat že okolo skutečnýho černýho pátku nebo po vánocích ho ještě zlevní? Jinak díky.
dovahkiin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 7. 11. 2018 20:27

Kup si LG G6, za 8 litrů lepší mobil neseženeš, display 5,7" a 149mm, ta Nokia 8 má 5,3 a 152mm ....
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 20:29

ne, tahle Nokia 8 už nezlevní, protože se doprodává z původní ceny okolo 15tis, CZ distribuce už je vyprodána, tak jediná možnost ve známějším eshopu je EU distr. z Max-shopu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dovahkiin 7. 11. 2018 20:49

A, promin, poslední dotaz (možná opět dementní), ty nokie 7 plus a 7.1 jsou oproti té 8 jsou o něco dražší koukám a i jinak srovnatelně horší?
dovahkiin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 21:01

Tady se nedá říct která je horší nebo lepší, každá je jiná, záleží na preferencích,
ale především Nokia 7 Plus je větší a v CZ distribuci stojí 9tis.
Nokia 7.1 je novinka a Comfor ji má za 8,8k
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků