Telefon s dobrým foťákem

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod maslik 26. 8. 2018 16:19

Jsem vlastníkem telefonu Huawei P9 Lite 2017. U tohoto telefonu cítím nedostatky v kvalitě fotek a malé interní paměti 16 GB, proto se pomalu rozhlížím po něčem novém. Výkon telefonu je pro mě naprosto dostačující. Nechci investovat nesmysl za výkonný top model, ale sháním něco s dobrým foťákem za dobrou cenu.

Můj výběr:
Asus Zenfone 5
Honor 10
Huawei Nova 3

Co by jste mi doporučili, třeba i mimo seznam? Případně pokud má vyjít něco nového, počkám...
maslik
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 26. 8. 2018 16:52

Honor 10.
U Novy nevím, ale obávám se, že je to trošku mediální masáž ten foťák.
Sice se tváří jako, že má TOP výbavu jako vlajkové lodě, ale např. nemá optickou stabilizaci.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 8. 2018 17:19

Měl jsem stejný telefon :D a stejný problém a koupil jsem si koncem Února Honor 9
Protože 10 byla ještě v plenkách..
Tudiž si kup Honor 10 a budeš happy jak dva grepy. A nebo ten Huawei Nova 3 no. A co Honor Play? 8-)
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 8. 2018 17:56

Asus Zenfone 5 ZE620KL má optickou stabilizaci
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 26. 8. 2018 18:11

LG G6 jednoznačně za 8500. Lepší foťák nenajdeš do cca 13tis kč. A jako bonus máš i širokoúhlý objektiv navíc, na což si zvykneš ani nevíš jak. Případně Zen5, ten má taky širokáč (ne tak kvalitní), ale zaplatíš trochu víc a přijdeš o věci jako IP68 apod., Huhor ani náhodou, to nestojí za řeč, foťák horší a celkově telefon horší, předražené šmejdy s nic moc foťákem a slabší výbavou. Akorát počítej s tím, že ten Zen5 se díky větším rozměrům už docela blbě drží, G6 je ideál i do ruky. Případně pokud bys chtěl menší, tak ještě třeba S7.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 26. 8. 2018 18:59

Tak honor 10 a nova 3 sou až na velikost stejné. Takže tady asi podle preferencí jakou velikost. Ten Asus bude mít nižší výkon ale dostatečný výkon. Určitě bude fotit a natáčet lépe.
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 26. 8. 2018 20:37

Fotky má lepší Asus, Honor 10 má zas o třídu vyšší výkon.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior