Telefon do 4,7"

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2018 13:07

Tak to spocitej jeste jednou, nekdes ve vypoctu udelal chybu.

Naposled, A3 by davala smysl, kdyby stala do 3 litru max. Takhle urcite ne.

Tak jako ty, nikdo normalni smartphone nepouziva. Opravdu, muzes mi verit. Ty smartphone vubec nepotrujes, proto neni divu, ze tasy placas naproste nesmysly vychazejici z pokriveneho vnimani reality. Smartphone slouzi mne, ne ja jemu. Proto se nebydu jakkoli omezovat. Jediny prepinac, ktery pravidwlne pouzivam je rezim nerusit. Proc by nekdo dnes proboha vypinal data/wifi? Sakra, vis, ze je rok 2018 ne o jsi byl deset let v komatu?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 19. 8. 2018 13:21

No a kolik ten SOT máš aktuálně, dovedes sem dát screen? Teď jsem přesvědčen že to ani hodina nebude.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 8. 2018 13:26

Při to srovnávání se 4X nějak zapomínáte na ip68,always-on,nfc a usb-c u A3.To jaksi žádný telefon do 3 tis.nemá a tyhle věci nejsou zadarmo.Čitelnost na slunci bude u Samsungu taky daleko lepší.Chápu,že pro děti a nenáročného uživatele bude Xiaomi stačit.
Naposledy upravil standavfr dne 19. 8. 2018 13:38, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod N8GD 19. 8. 2018 13:27

@kakatus:
V komatu musíš být ty teď. Za 3 litry ti nikdo takový telefon neudělá. Pokud by to někdo udělal, tak skončí v bankrotu. Kdyby to byla normální cena, tak tu máš alespoň 1 konkurenta. Není.

PC mám zaplý celý den a na dosah, proč bych měl zapnutá data a wifi? Na to, aby mi fejsbuk pípal každých 10 vteřín? To je pošahaný.

Mě je úplně ukradený, že někdo má data zapnuté pořád. Pokud bude používat telefon podle sebe, tak stále bude mít odpovídající (ne podprůměrnou) výdrž. A to je jediný relevantní příspěvek do této diskuze.
Tvoje psychopatické výlevy o tom, jak ten telefon se má rozdávat zdarma, patří do blázince. Ne sem do diskuze.
Smartfón potřebuji - hloupé telefony nemají navigaci, dobrý foťák, AndroidPay, synchronizovaný mail a kalendář ...

@roy: dám ti vědět za týden, pokud si vzpomenu, až budu znovu nabíjet ...
Naposledy upravil N8GD dne 19. 8. 2018 13:31, celkově upraveno 1
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 19. 8. 2018 13:30

Porad čekám na toho avizovaného, o polovinu levnějšího Číňana, který zvládne vse, co ta a3ka, vcetne NFC a vodeodolnosti ve velikosti do 4,7 :-D
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 19. 8. 2018 13:34

Takže lžeš, před chvílí si tvrdil že máš 9 dnů od posledního nabití, najednou máš nabito, tím to pro mě končí lháři a pohadkáři nepotřebují pozornost. Informace od tebe mají stejnou hodnotu jako od mluvčího Kremlu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2018 13:40

Takze presne jak jsem psal - ty smartphone nepotrebujes, kdyz cely den sedis doma u kompu. A nikdo normalnj tak, jako ty, smartphone nepouziva. Zapamatuj si to. Proto jsou tve rady naprosto mimo misu. Reknu ti to polopatisticky - A3 za ty penize co stoji koupi jenom blazen.

Tve stupidni detinske komoleni jmena ponechavam bez komentare - kazdy soudny clovek si obrazek udela sam.

Roy1, vsak ono to bylo jasne hned od zacatku. Ty blaboly by mu swzral jenom nekdo, kdo o telefonech naprosto nic nevi a navic je nesvepravny.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N8GD 19. 8. 2018 13:48

@roy: to nesmím ani nabíjet po 8 dnech? Před chvílí? To myslíš včera?

@kakatus: už jsem ti vysvětlil, že potřebuju. Že ho někdo používá jinak, vaše volba. Nevím, co to má společného se mnou.
A dát 10k za telefon, který nenabídne k danému požadavku nic navíc, se ti zdá normální?
A vůbec, dát 10k za telefon ti přijde normální? Za telefon?

To je přesně ten důvod, proč je tu tolik exekucí. Půjčí si nehoráznou sumu, aby si pořídili věc, která obsahuje neúměrné množství funkcí, které nepotřebují.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 8. 2018 13:48

A ten číňan s nfc,ip68,usb-c a always-on do 3000 je teda kde?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod N8GD 19. 8. 2018 13:56

Na toho zapomeň. Teď ti doporučí Samsung S9 za 20 000, protože ho vlastně potřebuješ. Rozdíl mezi 3 000 a 20 000 přece nepoznáš. Nebo si můžeš vzít od kaktusa Xiaomi 4X zdarma. A3 má stát 3 000, takže stejnou úměrou bude 4X zdarma.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 8. 2018 13:57

N8GD: vždyť ti může být jedno, za kolik si smartphone kdo koupí a exekuce sem nepleť stejně jde v těchto případech o mizivé procento
Jo, a nekomol zdejším diskutujícím jména, jsi sice nový uživatel, ale toto by ses měl naučit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulman_posvatny 19. 8. 2018 14:42

Vy jste opravdu postiženci... hádat se celý víkend o telefonu :-D
Fakta - A3 je na heurece stále úplně v klidu v TOP 50 nejprodávanějších mobilů na trhu. Přestože je to rok a půl starý model. Je tam 220 recenzí a z toho jen 11 negativních. Takže se tady můžete odborníci třeba uvztekat, ale běžným klidem evidentne stačí.
hulman_posvatny
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2018 17:36

N8GD: tak ted jsi se pekne odkopal, chlapce. To, ze je pro tebe 10 tis. moc, neznamena, ze na tom jsou stejne spatne vsichni. Pokud te 10 tis. dostane do exekuce, mel bys se sebou neco delat. Hlavne nesedet doma na zadeli a zacit na sobe makat.

Hulman posvatny: vyborne, cist umis, ted jeste zapracovat na pochopeni precteneho. Nikdo tady netvrdi, ze beznym nenarocnym lidem nestaci. Naopak napsal jsem presne to, dokonce nekolikrat. Uplne ti unikla pointa, coz dokazuje i ten nesmyslny argument s heurekou. Takze priste, nez zareagujes, ujisti se, zes porozumel tomu, na co chces reagovat. Nebude se ti stavat to, co se ti stalo ted.
Naposledy upravil Katikakus dne 19. 8. 2018 17:57, celkově upraveno 1
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 8. 2018 17:45

Samsung A3 bude zítra na Alze za 4999 Kč.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hulman_posvatny 19. 8. 2018 17:51

Jo pozor, pán je ranař :-) Drsňák za monitorem :-) Půjdu nad tím tedy přemýšlet další roky a ty se běž léčit :-)

Teď k věci pro lucidní část osazenstva, pokud bude stačit low-end, na Alze od zítra také Huawei P9 Lite Mini za 2899.
hulman_posvatny
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků