Telefon do 4,7"

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 27. 8. 2018 07:54

A? Já to chápu, ty ale neumíš asi ani nasobilku, takže speciálně pro tebe: 8%×7dní=56%, slovy padesátšest%, píšu snad něco jiného? Ne.
BTW slušný mobil bude při ležení mít spotřebu od 3 do cca 8% v závislosti na síle GSM signálu, jenomže to vše je jaksi k prdu, pokud mobil jen leží tak je k ničemu a to se zase dostáváme k SOT, jediné relevantní hodnotě, která dokáže ilustrovat výdrž mobilu který se používá, ergo mobil který nedokáže mít SOT alespoň 8 hodin, není mobil s dobrou výdrží, a to bez ohledu na velikost Aku a displeje, tečka.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 8. 2018 10:16

Při sporém využití mobilu SOT nedokáže ilustrovat vůbec nic.Ale to je zřejmě nad tvoje intelektuální možnosti jak tu neustále dokazuješ.Tečka.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 27. 8. 2018 10:39

Hmmm a tvůj intelekt není asi schopen pochopit že to jak dlouhou smart vydrží když ho nepoužíváš, zajímá málo lidí a s násobilkou se neumí vyrovnat už vůbec, další debata je zbytečná.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N8GD 27. 8. 2018 11:02

Debata s tebou je zbytečná už od počátku.
Pokud k telefonu připojím autobaterii, tak můžu tvrdit, že pokud ti telefon nevydrží alespoň měsíc SOT, tak nemá dobrou výdrž. Nechápu, jak se můžeš spokojit s 8 hodinami, když můžeš s sebou nosit autobaterii :)
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 8. 2018 12:58

Mno já ale mluvím o běžných telefonech, i s malými rozměry, co dokážou na svoji vlastní baterii dát klidně 8 hodin SOT a ani se nezapotí, že ty to nedokážeš pochopit a umíš si jen představit autobaterii, není můj ale tvůj problém, rozšiř si obzory a pak se vrať diskutovat.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N8GD 27. 8. 2018 13:38

A tím se vracíme zpět k původní otázce - ukaž mi jediný takový konkurenční telefon :)
Ty jich máš dokonce více, bravo. Mě stačí jeden.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 8. 2018 13:48

UTFG, ale například Alcatel idol 3 4,7, Redmi 4x, Redmi 4a, Redmi 5a atak dále a tak dále...
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N8GD 27. 8. 2018 14:33

Idol? Jako ten 3 roky starý?
Redmi 4X? Ten má s dvojnásobně velkou baterkou horší výdrž než A3 ...
Redmi 5a ... ten ani nemá čtečku otisků. A jak s tím chceš platit?

Já říkal konkurenční telefon, ne obrovské čínské plečky, kde musí dát všeho víc, aby to vůbec fungovalo.

Ještě se můžu vrátit k tomu, že A3 je low end za 2999 Kč.
Tolik stojí ten tvůj Redmi 5a, který samozřejmě postrádá úplně všechno.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 8. 2018 15:14

LOL
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 27. 8. 2018 16:24

Po 5 dnech nyní 35%. SOT odhaduji k dnešnímu dni 4 hodiny. Ale manželka je nadmíru spokojená.
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 8. 2018 18:40

Tak znova,ip68,nfc,4,7 palce a SOT tvých vymodlených 8 hodin.Co z toho splňují ty čínské srač-ky.Tož mudruj chytráku.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 27. 8. 2018 19:23

Až s tím svým korejskym shitem pochopíš násobilku bobane.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N8GD 27. 8. 2018 20:28

Jediná konkurence je právě XZ1 compact. To je ale telefon vyšší třídy. Stojím si za tím, že jinou odpovídající / výhodnější náhradu nenajdeš. Vzhledem k neustálému zvětšování telefonů jen tak ani nebude, takže si výrobce může i navýšit cenu.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 3. 9. 2018 14:55

Chtěl bych uzavřít toto vlákno sdělením, že SG A3 (2017) funguje naprosto bez problémů a jediného záseku.
Fotky jsou v dané kategorii výborné, foťák krásně rychlý.
Máme za sebou 2 nabíjecí cykly vždy po 6 dnech, před nabíjením cca 15%, možná by i 7. den dal, ale to už jsme nezkoušeli. Myslím, že při vysoké zátěži je schopen dát 2 plnohodnotné dny, možná i 3.
Takže pokud někdo hledáte menší telefon do 5000 Kč, tak vřele doporučujeme.
Volvo XC70
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků