Hlavně svižný telefon cena cca 8000-9000,- Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Revolutia 7. 4. 2018 10:20

Už jsem tu psal před měsícem nebo tak nějak a teď už musím opravdu telefon vyměnit. Aktuálně mám Redmi 3 a je to tragedie, seká se, prostředí neplynulé, není vůbec radost na tom něco dělat.

Ideálně bych telefon chtěl 64GB, ale asi 32GB by taky šlo.

Byl jsem si ošahat telefony v obchodech a do oka mi padly následující.

Samsung A5 2017 - je trošku menší jak ostatní, prostředí se mi líbilo, co jsem tam zkoušel, byl i svižný, ale to se může změnit po instalaci aplikací atd.

Honor 7X - na to jaký má displej, byl relativně malý, prostředí taky jelo v pohodě, ale zase, netuším jak to bude vypadat po x měsísích nebo roce.

P20 lite - skoro to stejný jak 7X, jen si nejsem jistý tím výřezem, jak s tím budou vypadat aplikace co na ten telefon nebudou upraveny.

Co byste mi doporučili?
Revolutia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 4. 2018 10:27

Svižný je každý smartphone, pokud jej časem nezasekáš a nezanedbáš pravidelnou údržbu :)
Ale jestli máš obavy z nadstavby, vem něco s čistým androidem, např. Moto X4, Moto Z
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 7. 4. 2018 13:06

Xperia XA2, pripadne o 2 tyzdne bude dostupna Nokia 6 2018.

... teda urcite by som siel do niecoho novsieho
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revolutia 7. 4. 2018 13:13

Co novějšího by bylo přijatelný? Chápu, že ten Samsung je už lehce starší. Jedině tyhle dva modely co jste napsal nebo i něco jiného?
Revolutia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 7. 4. 2018 13:30

Ahoj, Honor 9 se dá nyní sehnat za 9tis a níž. U 7X / P20 Lite bych se trochu bál kvality fotek oproti zmíněnému Honoru 9, ten je aktuálně stále v nejlepšim poměru cena/výkon v této cenové hladině. Dále se nabízí Nokia 6 2018, ale úplnou novinku bych určitě nekupoval, počkal bych na recenze.

Záleží co od telefonu očekáváš :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Revolutia 7. 4. 2018 13:46

Já popravdě neočekávám moc, jen už mě na Redmi 3 nebaví, že když mám Spotify a Google Chrome, tak se telefon nedá skoro ovládat, totálně nestíhá. Nemám na tom telefonu kdo ví co, jen aplikace co používám. Takže prostě něco spolehlivějšího. Nějak extra nefotím, ale určitě ocením trošku kvalitnější fotky.

K čemu hlavně telefon používám je hudba (spotify), prohlížeč (chrome) a tím to skoro hasne, ale ani tohle Redmi3 už teď nedává.
Revolutia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 4. 2018 14:34

Xperia XZ2
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 7. 4. 2018 14:34

pokud nepotrebujes velky displej tak muzes zvazit mirne jetou Xperia X Compact s nejakou zbytkovou zarukou, snap650, 3/32
+ do kapsy
+ koupis za malo
+ baterka/vydrz
+ uz ma Oreo
+ video nadprumer
- fotky prumer

na sbazaru se jich par povaluje pod 5tis.

novou a5 2017 bych za ceskou eshopovou cenu bez nejake akce, velkeho buybacku apod nekupoval
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod Revolutia 7. 4. 2018 14:43

Telefon bych určitě chtěl mít nový, mám radši telefony menší, aby sem i vešly do bundy či kalhot, ale to mám v dnešní době celkem smůlu.
Revolutia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 4. 2018 15:12

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 9. 4. 2018 11:49

Zrovna jsem si koupil Nubii Z17 lite 6GB/64GB za 6000,-. Snapdragon 653, Adreno 510.
Rozměrově je to pořád snesitelné - 5,5" FullHD 16:9. Je to česká distribuce a u nás novinka, takže do budoucna snad budou i nějaké aktualizace. Prozatím Android 7.1.1.
Nevýhodou je nemožnost použití karty, slot má jen 2x nano SIM.
tombas
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků