Fotomobil 8.000Kč, výjimečně 10.000Kč - hranice

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 7. 3. 2018 10:22

Můžu doporučit mobilbar.cz, ceny mají slušné, mají firmu kousek od Ostravy a osobně mám s němi velmi dobré zkušenosti i s reklamacemi (Reklamace Lumie 930 a potom reklamace Xperia Z3+ a obojí vyřešeno excelentně). Ale je to asi rok zpět co jsem něco řešil.

S prodejem většinou problémy nejsou, problémy nastávají při reklamacích. :/
ZavorkaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 7. 3. 2018 10:35

Ok díky za rady. Zúžil jsem výběr a to na Honor 9 od O2 za 8500 a nebo LG G6 od alzy za 9400. U toho LG mě odrazuje rozdílná kvalita fotek. Může mi někdo vysvětlit jako úplnému hlupákovi jak lze poznat vadné ohnisko 2,09 od toho správného 2,01 pouhým okem? Díval jsem se na obrázky viz první odpověď s odkazem a asi jsem natvrdlý ale nepoznal jsem rozdíl.
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 7. 3. 2018 13:21

Nejlepší bude rovnou telefon zapnout, jít ven vyfotit nějakou budovu v dálce širokoúhlým foťákem a pokud to bude v dálce mázlé tak vyměnit. Tady jsou ukázkové fotky https://drive.google.com/drive/folders/ ... Ed5lyfoQVd
ZavorkaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod by PeITeeR 19. 3. 2018 09:21

Cus, tak jak to tady dopadlo. Taky ted vymyslim co s tim a hlava v pejru z toho. Chci hlavne kvalitni fotky a vydrz baterie :hm
by PeITeeR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 19. 3. 2018 13:53

ZavorkaCZ píše:Můžu doporučit mobilbar.cz, ceny mají slušné, mají firmu kousek od Ostravy a osobně mám s němi velmi dobré zkušenosti i s reklamacemi (Reklamace Lumie 930 a potom reklamace Xperia Z3+ a obojí vyřešeno excelentně). Ale je to asi rok zpět co jsem něco řešil.

S prodejem většinou problémy nejsou, problémy nastávají při reklamacích. :/

Na ten shop jsem koukal a je to katastrofa, většina telefonů je nedostupná, i když jinde běžně jsou skladem, nové modely nemají vůbec.
tombas
Junior

Předchozí stránka