Nový DualSIM, 5-10k, Větší paměť

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 12. 2017 22:31

Interní paměť je naprosto individuální věc, mám 16GB, z toho 8GB volných a vím, že už nic instalovat nebudu, jinak všechno dávám na 32GB microSD kartu
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Klamerka 30. 12. 2017 22:46

S velikostí úložiště máš asi pravdu. Nyní mám 32 GB a musel jsem již promazávat, ale zvyšovat se bude pravděpodobně jen o fotografie a těch za 2 roky snad 32 GB neudělám. Je to ale škoda, že je tento detail pro výrobce komplikovaný (i když, vzpomínám si před lety, jak jsem čekal na jakýkoli dualSIM telefon).

Dám si tedy do hledáčku více ty 64 GB telefony
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 31. 12. 2017 06:29

Chtít špičkové vlastnosti ,za cenu nižší třídy...je nesmysl.... skvělý Honor 8 ,jsem vyměnil za Honor 9...a nemám mu co vytknout... Dual SIM,64 Gb, výborný fotoaparát,ird, Jack 3,5.... rychlý, v testu rychlosti porazil Samsung s8...
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod bellouomo 31. 12. 2017 08:29

Jenže honor 9 nemá 5,5 displej.
bellouomo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 12. 2017 08:46

Pokud tazatel netrvá na novém androidu, tak Nubia N1 64GB může být dobrá volba za malý peníz
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 31. 12. 2017 12:16

Klamerka píše:S velikostí úložiště máš asi pravdu. Nyní mám 32 GB a musel jsem již promazávat, ale zvyšovat se bude pravděpodobně jen o fotografie a těch za 2 roky snad 32 GB neudělám. Je to ale škoda, že je tento detail pro výrobce komplikovaný (i když, vzpomínám si před lety, jak jsem čekal na jakýkoli dualSIM telefon).

Dám si tedy do hledáčku více ty 64 GB telefony

Fotografie jdou vždy na microSD kartu. Na to úložiště není třeba. Zase dual sim plus samostatný slot i přes handicap 16GB vnitřní úložiště může být pro někoho mnohem větší plus, než hybrid slot a 32 GB vnitřní paměti nebo 64GB.... Třeba pro mě je jednoznačně lepší dualsim plus microSD. Fotky se fotí včetně videa a všechny multimedia jde na microSD. I mapy. Z 16GB je u mě pres 6GB volných, zaplnil jsem cce 4GB aplikacemi.
MicroSD mám 128 GB a tam se toho vejde....
Ale samozřejmě je to každého věc, jak se rozhodne. Takové ty zobecnělé lži (jak tu jedna zaujatá osoba tvrdí) typu - minimálně XY GB paměť bez ohledu na ostatní konkrétní požadavky jsou nesmysl !!!!
Avšak souhlasím, že výrobce je rošťák, mohl za tu cenu dát víc...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 12. 2017 12:34

Ve stredu budu mit asi na tyden az 10 dni k dispozici LG Q6 dual sim. Kdyby nekdo mel nejakou otazku na tento model, mohu zodpovedet potom. Po uvedene lhute pujde k pritelce. :)
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 12. 2017 12:40

Pane řediteli, LG Q6 tady má i své téma :)
viewtopic.php?f=1865&t=1265908
Nick Cave
Pokročilý

Předchozí stránka