LG G6 vs Xiaomi Mi6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pizzi951 29. 8. 2017 19:25

Zdravím,
rád bych se zeptal zda máte někdo zkušenosti s jedním z telefonů a jaké? Případně, který byste z těchto dvou doporučili.
PS: neřešme LTE našel jsem obchod kde mají s LTE 800 (Xiaomi).¨

Nebo klidně doporučte i jiný.
Kritéria:
Co nejlepší fotoaparát a kamera - což mají oba dva a také naapříklad P10 od Huawei, o kterém sem také přemýšlel (taky o něm rád uslyším).
Cena do 15 000
Android min. 7
Baterka aspon 3 000 mAh
Usb-c, bluetooth min. 4,
A samozřejmě čím lepší hardware tím líp.

Díky moc za radu, ne a ne se rozhodnout :-D
Pizzi951
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 29. 8. 2017 22:54

Pokud jde o mě, záleželo by na tom, kde bych telefon pořizoval. LG tu má přeci jen (opravdové) oficiální zastoupení. U Mi6 bych navíc váhal s tím, zdali skutečně umí LTE800. Zaslechl jsem spekulace o modelu Global, ale zatím nikde nic potvrzeného od uživatelů (pokud někdo ano, budu rád za informaci).
Jinak, jakés takés porovnání je možné po přečtení obou recenzí na gsmaréně. Ještě bych se pro klid duše podíval na OnePlus.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 8. 2017 04:00

A ten obchod cos nasel to ma napsane ve specifikacich takze hodlas nakupovat pres net nebos tam byl, spustil engmode a v dane polozce ses podival na frekvence ? :-)
Predpokladam ze varianta 1, coz je celkem mazane.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 31. 8. 2017 15:37

Na to Xiaomi sa vykasli.

Ak chces vodotesnost + slot na microSD, vezmi G6. Pripadne sa da zohnat aj G6 dual sim, ktory ma 64GB pamat a hybridny slot na nanoSIM/microSD, kvalitnejsi zvukovy vystup.
Ak chces vykonne delo s takmer cistym Androidom, vezmi OnePlus 5 (14 600 Kc za 128GB verziu s 8GB RAM na oneplus.net )
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 31. 8. 2017 18:56

Celkově jsem nakloněn MI6, ale osobně mi vadí pouze absence jacku pro sluchátka. Ješte velmi dobře vypadá MI NOTE2 128GB Global https://xiaomi-store.cz/cs/telefony/343 ... arva-cerna .Nebýt toho jacku tak bych měl jasno.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pizzi951 31. 8. 2017 19:56

Zdravím, díky všem za rady. Koukal jsem na ten OnePlus a vypadá dobře. Ale jelikož o této značce slyším poprvé a neznám nikoho, kdo by ji měl rád bych slyšel názor od někoho, kdo mobil této značky má. Jak je na tom daná značka s aktualizacemi androidu a výkonem například po roce bez resetu. A zda není nějak zasekaný apod., prostě názor od přímého uživatele.

Děkuji za odpovědi.

-- 31. 8. 2017 20:57 --

stm01 píše:Celkově jsem nakloněn MI6, ale osobně mi vadí pouze absence jacku pro sluchátka. Ješte velmi dobře vypadá MI NOTE2 128GB Global https://xiaomi-store.cz/cs/telefony/343 ... arva-cerna .Nebýt toho jacku tak bych měl jasno.


Chybějící jack mi také vadí. Nemluvě asi o nejhorším foťáku z vlajkových lodí tohoto roku.

-- 31. 8. 2017 20:58 --

Mr.Bombastic píše:Na to Xiaomi sa vykasli.

Ak chces vodotesnost + slot na microSD, vezmi G6. Pripadne sa da zohnat aj G6 dual sim, ktory ma 64GB pamat a hybridny slot na nanoSIM/microSD, kvalitnejsi zvukovy vystup.
Ak chces vykonne delo s takmer cistym Androidom, vezmi OnePlus 5 (14 600 Kc za 128GB verziu s 8GB RAM na oneplus.net )


Máte zkušenosti s OnePlus?

-- 31. 8. 2017 20:59 --

Pan Kája píše:Pokud jde o mě, záleželo by na tom, kde bych telefon pořizoval. LG tu má přeci jen (opravdové) oficiální zastoupení. U Mi6 bych navíc váhal s tím, zdali skutečně umí LTE800. Zaslechl jsem spekulace o modelu Global, ale zatím nikde nic potvrzeného od uživatelů (pokud někdo ano, budu rád za informaci).
Jinak, jakés takés porovnání je možné po přečtení obou recenzí na gsmaréně. Ještě bych se pro klid duše podíval na OnePlus.


S tím OnePlus jste mě postavil ještě do horší situace :D ted už nevybírám ze dvou ale více mobilů. Máte s OnePlus osobní zkušenost?

-- 31. 8. 2017 21:14 --

A jak by jste srovnali tyto mobily (OnePlus, Xiaomi, LG a Huawei) se samsungem galaxy s8?
Pizzi951
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenal007 1. 9. 2017 06:26

Ja se rozhodoval mezi s8 a lg6. A nakonec mam op5 :) a vubec nelituju,system neuveritelne rychlej,nic se neseka,foti taky dobre ,baterka vydrzi s prehledem den a to mobil nesetrim, nabita je na pulku za 20 minut, cela za hodku a ctvrt, za 13 tisic se snad neda nic lepsiho sehnat
Zdenal007
Junior

Odeslat příspěvekod Pizzi951 1. 9. 2017 09:46

A kde jste nakupoval?

Jinak děkuji moc za odpověď. ;-)
Pizzi951
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 1. 9. 2017 12:09

Nad Oneplus 5 jsem docela dlouho uvazoval, ale nakonec jsem ho zavrhnul. Je prilis drahy na problemy s nim spojene. Pokud chces usetrit a telefon k zivotu nepotrebujes, tak kup LGcko. Pokud chces usetrit a telefon potrebujes tak bud neco z nabidky Huawei/Honor nebo Xiaomi Mi6 (kdyz sezenes Global verzi), pokud nechces setrit, tak Galaxy S8 sice laguje jako prase, ale ma nejlepsi podporu v CR a celkove pomerne dobre funguje.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenal007 1. 9. 2017 12:19

Kupoval jsem primo na strankach vyrobce, za 5 dni byl mobil doma,ale da se koupit treba i v czc.cz nebo mall.cz ale tam uz je o litr drazsi
Zdenal007
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 1. 9. 2017 12:58

Dusan: pouzivas S8, ked hovoris, ze strasne laguje? Sam o nom uvazujem, ale o lagovani zatial nikto nic nepisal.
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 1. 9. 2017 13:02

Tak ja jsem trochu rychlostni extremista, ale faktem je ze plynuly zrovna neni (mam S8+). Pokud je prioritou rychlost tak vzdycky vyjde lepe nejaky Snapdragon 835 s cistym Androidem nez Galaxy S8 se spoustou bloatware a malou RAM.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pizzi951 1. 9. 2017 16:53

Dusan píše:Nad Oneplus 5 jsem docela dlouho uvazoval, ale nakonec jsem ho zavrhnul. Je prilis drahy na problemy s nim spojene. Pokud chces usetrit a telefon k zivotu nepotrebujes, tak kup LGcko. Pokud chces usetrit a telefon potrebujes tak bud neco z nabidky Huawei/Honor nebo Xiaomi Mi6 (kdyz sezenes Global verzi), pokud nechces setrit, tak Galaxy S8 sice laguje jako prase, ale ma nejlepsi podporu v CR a celkove pomerne dobre funguje.


Zdraví, rád bych se zeptal jaké problémy byly spojené s OnePlus 5?
Pizzi951
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenal007 1. 9. 2017 17:47

Jestli mezi problémy s Oneplus myslíte jelly efekt tak za tyden co ho mam jsem si nevšiml a to jsem se hodně snažil ho dosáhnout
Zdenal007
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 1. 9. 2017 18:03

jelly effect je proste fakt, ale par lidi ma "stesti", ze to nevidi (stejne jako ma nekdo barvoslepost, tak nekdo nema cit na ten jelly effect)

jinak ted je sleva 10 % pro studenty
lukas1107
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků