Jaká bezdrátová sluchátka? **Poslech hudby v pohybu**

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod koblih.jr 3. 8. 2017 09:43

Ahojte.

Množí se telefony bez jacku celkem velkým tempem. Nedávno jen jeden, nyní dva-tři-čtyří... Příští rok už 20. :-)
Být moderní, znamená být bezdrátový. Doporučíte nějaká sluchátka?

Kromě obecného tipu "tyhle musí být skvělé, Máňa to říkala" bych raději názor majitele.
A druhý dotaz na vlastníky iPhonu: používáte Apple bezdrátová sluchátka? Má význam se držet v rodině apple-apple nebo je to šum a fuk?
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 3. 8. 2017 11:05

Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 8. 2017 12:43

ježišmarja :-)
Osobne mam bezdraty ktery vydrzi fakt pres deset hodin prehravat hudbu, po x hodinach ani nevim ze je mam na hlave, zvukove to je rekl bych velmi dobre, dosah desitky metru,ovsem do 3 dolaru se fakt nevlezete.takže je dobry i napsat v jaky hladine je ochota se pohybovat, jabry, lepsi creative kolem 2000 jsou trochu neco jinyho nez sluchatka kde nejvetsi vyhra je ze nemate drat.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodovatel 25. 8. 2019 11:21

Ahoj, osobně používám sluchátka Koss Porta Pro bezdrátové https://www.mojekossy.cz/porta-pro-bezdratove/ a jsem s nimi vskutku spokojen, otázkou je co hledáš za kvalitu. Tyto sluchátka ti za slušnou cenu nabídnou slušnou hudbu na běžný poslech... btw. používám je i na sport, běhání apod. a bez problému. ;-)
dodovatel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 8. 2019 11:25

Já mám bezdrátový tyhle -> JBL Reflect Fit a jsou mrtě <3 ale nepředpokládám že budeš denně běhat x x km :D :D
https://www.smarty.cz/JBL-Reflect-Fit-cerna-p46183
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků