Mobil cca kolem 6 tis nebo Apple se 32gb ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RencMan 27. 7. 2017 13:44

Dobrý den (ahoj),

zvažuji koupi telefonu cca kolem 6 tis. např Huawei p9 lite, nebo Apple SE 32gb. Apple jsem nikdy neměl, líbí se mi na něm že je rychlí a bez problémů i když stárne, což se o androidu asi říct nedá, časem se začne zadrhávat atd. Zároveň nechci žádné obrovské pádlo. Prostě a jednoduše bych chtěl poradit proč apple ano či ne vs mobil okolo 6 tis.

Děkuji

RencMan
RencMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nfp1 27. 7. 2017 16:52

U Apple si hlavně musíš odpovědět, jestli ti vyhovují specifika platformy. Jednotlivé soubory přiřazeny přímo konkrétní aplikaci, nahrávání do telefonu jedině přes speciální aplikaci ne jako usb disk atd. Dále bych ještě zvážil nebezpečí krádeže. Nakousnuté jablko spolehlivě označí dražší mobil na dálku :-D :-D :-D
nfp1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2017 17:06

Kde koupíš nový iPhone SE 32GB za 6tis.?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 27. 7. 2017 18:45

"Prostě a jednoduše bych chtěl poradit proč apple ano či ne"
No to musis vediet sam, pre inspiraciu mozes pouzit videa na youtube. Ja ked som prechadzal na platformu iOS tak som to proste riskol, ale ty si cech, tak ze to asi nehrozi.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RencMan 28. 7. 2017 07:46

Za 6 tis. ho nekoupím, chtěl jsem tím říct že za android jsem ochoten dat cca 6 tis ale za apple bych si klidně připlatil.

-- 28. 7. 2017 08:47 --

a cože co s tím ma dělat, že jsem cech ? To je nějaká forma urážky ?
RencMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doodier 28. 7. 2017 17:07

Jestli porovnáváš androidy za 6k a iP SE tak ber jednoznačně SE.
Doodier
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 7. 2017 17:38

Jednoznačně iPhone SE. Výkonný, kvalitní, nezadýchává se, podpora ze strany Applu ještě hezkých pár let.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 28. 7. 2017 17:46

Tohle je naprosto zbytečné téma, pokud není řečeno, k čemu má ten telefon sloužit. Klidně můžeš koupit android za 3 tisíce a taky bude fungovat. Iphony pochopitelně také stárnou a ne vždy je fungování na starších modelech optimální. Za 6tis. se dá sehnat pro změnu spousta telefonů od různých výrobců s různými výhodami. Nabídka v ceně iP SE je také úplně jiná. Je libo delší výdrž, lepší foťák, výkon?
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 28. 7. 2017 21:20

Pokud je to tak jednoduché jak jsem pochopil - že buď si koupíš iPhone SE, nebo vrazíš 6k do Androidu - kup iPhone SE. Ušetříš si tolik vrásek ...
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 29. 7. 2017 04:51

A nebo mu nějaké pribydou. Záleží co chce. I za 6 se dá koupit výborný telefon s Androidem. Já koupil za 2700 a jsem úplně spokojený.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 29. 7. 2017 05:50

proč by se měl android zadrhávat? zadrhává se jen jablkářum.
proč si nepřiplatíš i za android? vlastně nemusíš. ona cenová hladina do šesti se vyrovná SE.
pokud něco opravdu děláš tak budeš mít vrásky z SE ale na youtube je hodne návodu na každou blbost.
pokud jen voláš a píšeš sms ber apple.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 29. 7. 2017 08:55

petyo píše:A nebo mu nějaké pribydou. Záleží co chce. I za 6 se dá koupit výborný telefon s Androidem. Já koupil za 2700 a jsem úplně spokojený.



Já tady nechci nic rozjíždět, ale Android za 2.7k ti na 100% udělá víc vrásek než iPhone SE.

Pokud jste hoši neměli jablko, alespoň od šestky a vejš, tak se do těhle diskuzí nese*te.


@freddy

Já nevím, proč to komplikuješ? Stupidní dotaz, očividně je mu to šumák, zastíněný názor ...a ty se chceš pouštět do nějakých diskuzí? Vždyť je to nesmysl .. :-)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 29. 7. 2017 10:32

Chlapče jestli ti udělá nějaký telefon vrásky, tak by ses měl, místo šíření vulgarismů, nad sebou zamyslet.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petyo 29. 7. 2017 12:02

Hele vzhledem k tomu, že mi ten telefon žádné vrásky nedělá tak máš pravdu. 100% krát 0 je nula. Já proti iPhone nic nemám. Ale prostě za telefon nedám 20tis. A platí to i pro Apple i pro Android.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 29. 7. 2017 13:10

Apple SE 32GB není za 20000, ale za 9000
Reku
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků