Vyber zhruba kolem 13tis. (15 strop)?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Redswift 22. 7. 2017 17:56

Zdravim, vybiram nahradu za LG G2 a skoncil jsem u techto telefonu, ktere se pohybuji zhruba kolem 13tis.:
LG G6
Honor 9
iPhone 6S (aktualne zkousim iPhone 5 skrz iOS a zvykl bych si)
+ jeste jsem premyslel o Samsung S7 edge (kdyz je ted ten cash back), ale nevim jak je to akutalne s TouchWizem, jestli to maji jak driv, ze je tam toho balastu moc

Oproti G2 je to vse dost posun vpred, takze plynulost apod neresim, protoze to bude vse lepsi. Hlavne od telefonu ocekavam dobrou vydrz a co nejlepsi mozne fotky. Diky za pripadne nazory
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6
Redswift
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 7. 2017 18:58

LG G6
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xr33 22. 7. 2017 20:41

chce kvalitní fotoaparát a výdrž.

Honor 9.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 7. 2017 08:11

Samsung je v pohodě, záleží, jak velký displej chceš, Honor je také dobrá volba,vybíral jsem také z těchto dvou a vybral Samsung, lepší displej v celkem kompaktním těle,lepší čitelnost na slunci,bezdrátové nabíjení, voděodolnost.S cashbackem u O2 za 13500.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maka123 23. 7. 2017 08:46

Se Samsungem S7 budeš velmi spokojený, fotky super, výdrž taky.
maka123
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 23. 7. 2017 09:33

Hlavně je třeba si uvědomit, že S7 bude brzo rokem výroby starý mobil a že tedy ta podpora nebude taková. Osmičku dostane určitě ale dál to bude horší.
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2017 09:51

A když nedostane Android 9 tak přestane fungovat ? Když nebude mít Android 9 tak přestane mít špičkový fotoaparát ?
S7 bude i za další 3 roky perfektní telefon.
anonymni

Odeslat příspěvekod Xr33 23. 7. 2017 09:55

Samsung má degradující a vypalujici displej a fotoaparát má špatnou optiku a dělá omalovánky.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 7. 2017 10:26

www.lgshop.cz nyní nabízí exkluzivně LG G6 za 12.990 czk s DPH!!!!

Tady asi není o čem.
Dva špičkové fotoaparáty, jeden běžný s F/1,8, druhý 120° s efektem rybího oka.
o 4GB RAM - stačí
o IP68 - super pro nečekné situace ve vaně nebo u bazénu
o 3300mAh - baterie větší než u S8
o rychlonabíjení - já mám raději než pomalé a neefektivní QI bezdrátové nabíjení
o podporuje VOLTE i VOWIFI
o tenké rámečky a displej přes celou čelní plochu
o navíc s aktuální Androidem N, takže Android Ovesné sušenky bude jistojistě jako upgrade výrobcem nabídnut jako upgrade...

Co víc chtít za tuto cenu?????
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robbert 23. 7. 2017 11:05

A co oneplus 3+?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 23. 7. 2017 11:23

handyouch píše:A když nedostane Android 9 tak přestane fungovat ? Když nebude mít Android 9 tak přestane mít špičkový fotoaparát ?
S7 bude i za další 3 roky perfektní telefon.

Ne ale by ses divil kolik lidí pak nadává, že nemá aktuální systém. Nejednou si lidi stěžovali, že nedostaly to nebo ono. Tak píšu, že je třeba i toto zvážit.
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod Redswift 23. 7. 2017 11:27

to Standavfr: displej jsem chtel nad 5", coz splnuji vsechny...spise zalezi na velikosti telefonu (opet vsechny skoro stejne velke). Bezdratove nabijeni je mi takrka jedno, jestli telefon bude mit nebo ne. Spise si u Samsungu nejsem jisty Amoledem a nadstavbou TouchWiz.

to Koblih.jr: s tim rychlonabijenim plne souhlasim. Na displej uz jsem si taky zvykl z G2 kde nebylo zadne tlacitko zepredu. Jen k te baterii... uvadel jsem S7 edge a ten ma baterii vetsi. U LG jsem spise jen brzden tim novym rozmerem dipleje 2:1, kdyz videa atd. je vse v 16:9.

to Robbert: Oneplus me neoslovil

PS: podporu do budoucna moc neresim, kdyz to bude odladene a fungovat, tak to nejaky rok vydrzi i tak
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6
Redswift
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 7. 2017 11:48

Ono je nutné si uvědomit, že displej 18:9 není nativní formát. Je dobré, že celý obsah se zobrazuje bez omezení, tedy 16:9. A ten zbytek - tedy ten proužek - 2:9 jsou vlastně spodní ovládají klávesy. Pokud aplikace zavelí - třeba videopřehrávač či hra - pruh s klávesami zmizí a až nyní si může uživatel dopřát 18:9 obraz.

Jako majitel G6 muím říct, že je sice kolem toho velké halo, ale v reálu nic zásadního. Teda až na ty moc hezké tenké rámečky. Jakože fakt jo. Dole nic, nahoře nic. Skoro není jak telefon chytit když človek kouká na YOUTUBE. :-)

No, navíc černá barva hezky spojuje displej a rámeček, takže není poznat, kde začíná a kde končí. Za mě palec nahoru. LG i SS to jistě myslejí s novými displeji vážně. Důkazem budiž třeba LG Q6, střední třída s cenou pod 10000CZK, a taky SS S8 a S8 s cenou přes 22000CZK.

Dává mi to smysl. Telefon velký jako 5,2" (třeba Hua P10), ale displej 5,7".
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Xr33 23. 7. 2017 12:58

G6 foto a video pidi, bezrameckovy a cena displeje 12 tisic :-))
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 7. 2017 17:14

Xr33,ano,displej degraduje,ale v tak dlouhém časovém horizontu,že to trvá při normálním používání roky,to ostatní jsou jen tvoje domněnky, srovnával jsem fotky z bývalé P9 a z S7 na KALIBROVANÉM monitoru a výrazný rozdíl v barevném podání jsem neviděl,to samé optika,můžeš nám sdělit, co je na optice špatného?
standavfr
Mírně pokročilý

Další stránka