Jaky telefon do cca 13tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod vinklec 17. 3. 2017 08:29

Nazdarek panove, potrebuji poradit jaky telefon vybrat.Do oka mi padnul Honor 8 ale hlavne OnePlus 3T.

Maximální rozpočet:cca 13tis
Velikost displeje max 5,5"
Předpokládané využití zařízení:volani,sms,net,mail,hry,foceni

Ostatní požadavky:nejlepe probuzeni mobilu dvojtym poklepem, pripadne cteckou otisku prstu.Nejlepe z predni strany.Vim ze honor bohuzel ani jedno nema coz me hlavne mrzi ten dvojty poklep protoze na Honoru 4C to mam a pouzivam to porad.Urcite se budete ptat proc to chci kdyz ma na probuzeni ctecku otisku ale ta je bohuzel ze zadni strany a to znamena vzdy vzit mobil do ruky.A ne vzdy mam ciste ruce.Na oneplus se mi libi ten dvojty poklep i ctecka zepredu a i rozsviceni displeje pri mavnuti rukou nad displejem.
vinklec
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 17. 3. 2017 09:37

Má ještě o pár funkci více. Třeba na tmavý displej napíšeš V a zapne se ti svítilna, O a zapne se foťák, ale já stejně používal dvojité zmáčknutí na zmenšení hlasitosti. Hned po mávnutí rukou nad displejem jsem používal nejčastěji V na černém displeji nejčastěji. Oneplus 3T se nezasekne, svižný čistý android, nemá slot na kartu, pokud budete natáčet a fotit ve velkém, tak můžete brzy zaplnit místo. Fotky jsou spíše použitelné, neni to nějaký zázrak, ale asi si stěžovat nebudeš. Oneplus 3T je fakt hit.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod vinklec 17. 3. 2017 09:46

Jj vim o dalsich techto vychytavkach.Jen by me jeste zajimalo par veci.Nekde v recenci jsem se docetl ci bylo receno na videu ze kdyz mi nekdo vola a ja otocim displej smerem dolu tak hovor odmitnu.Na honoru mu to funguje tak ze pri oteceni se jen pouze vypne zvuk, nezavesi hovor.Jak je to s notifikacni diodou?Bude mi fakcit napr u apk Viber.Na honoru 4C me bohuzel u teto apky nefunguje.
vinklec
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 17. 3. 2017 10:37

Mně se zdá, že se tím jen ztišily zvuky, když jsem telefon preklopil, měsíc už jej nemám, tak si to hůře vybavuji, že navíc jsem tuto funkci nevyužívál. Navíc teď dostane 7.1. (zdroj: GSM), takže u něj bude podpora skvělá. Oneplus 3T jsem si oblíbil, jen fotky nedosahovaly kvalit jakých byl si představoval. Neříkám, že má špatne, ale na špičku neměl, ale ten výkon je fakt skvělý. Ani jeden restart jsem nemusel dělat, ani jednou nezamrzl. Doporučuji. (měl jsem Oneplus 3, 3T má lepší přední kameru prý, ale jsou na ní fotky trošku více do žluta a stabilizace je horší, podle me, má o trošku více výkonu a má jinou barvu). Berte Oneplus 3T velmi spolehlivý telefon. Doufám, že sem někdo dá další názor, ať nemáte jen jeden a máte mezi čím vybírat.
Naposledy upravil PunuisherHD dne 17. 3. 2017 10:44, celkově upraveno 1
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 17. 3. 2017 10:44

Nj, spousta kompromisů jako u každého telefonu. S tím fotoaparátem to je blbé.
Ale Honor ci Huwei ve verzi A 6 má probuzení telefonu poklepem.
Nedovolit upgrade na 7.

S tou diodou, bych to viděl na problém aplikace Wiber.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 17. 3. 2017 10:52

lg g5 a pár tisícovek je ještě ušetřených
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod vinklec 17. 3. 2017 11:08

Tak ten se mi tedy vubec nelibi.
vinklec
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 3. 2017 12:25

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kalanis 17. 3. 2017 23:22

S7 s cashbackem přes O2 vyjde na 10500 a Edge za 13500 ;)
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior

Odeslat příspěvekod banner 18. 3. 2017 09:33

Buď ty S7 v akci, nebo OP 3T, protože je stejně rychlejší. Jinak to jsou prostě high-end telefony, nemá smysl to všechno vypisovat.
banner
Junior