náhrada za lenovo vibe shot+ má zkušenost s pojištěním

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 2. 2017 22:15

Lenovo je v pohodě, jen nesmíš kupovat ty nejlevnější modely :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roy1 12. 2. 2017 22:15

Freddy, myslíš? Tak třeba tady: https://www.root.cz/clanky/postrehy-z-b ... od-lenova/
A ve vláknu o lenovu p1m se dočteš taky dost.
Tak kdo lže?
Nicku moc v pohodě mi to nepřijde.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 2. 2017 22:24

já bych řek že je problem u více číňanů nejenom ten jeden model od Lenova
http://mobil.idnes.cz/android-smartphone-predinstalovany-spionazni-software-pkp-/mob_tech.aspx?c=A150908_122803_mob_tech_LHR
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Libosh 12. 2. 2017 22:39

roy1 píše:Freddy, myslíš? Tak třeba tady: https://www.root.cz/clanky/postrehy-z-b ... od-lenova/
A ve vláknu o lenovu p1m se dočteš taky dost.
Tak kdo lže?
Nicku moc v pohodě mi to nepřijde.

poslyš, já tomu tedy moc nerozumím, ale nemůže být tímto "dotčenej" jakejkoli mobil? ne jen lenovo...ale třeba i lepší značky, jako třeba samsung?a kde je jistota, že jejich řešení co tam píšou, nějakej ten scan, danou situaci opravdu řeší? že to opět není jen obdoba toho, jak tam píšou že uživatelé mají falešný dojem že to vypnuli

Nick Cave píše:já bych řek že je problem u více číňanů nejenom ten jeden model od Lenova
http://mobil.idnes.cz/android-smartphone-predinstalovany-spionazni-software-pkp-/mob_tech.aspx?c=A150908_122803_mob_tech_LHR

pokud je to vše pravda, jako že asi je, tak je to vážně hnus!ale to je spousta věcí v dnešní době. Nicméně pokud se to tedy dotýká pouze čínských značek, mezi kterými jsem tam zahlédl i huawei, tak je vhodnější vzít ten samsung? nebo je to stejně jedno.

Tímto prosím, aby se diskuze neubrala víc směrem k malwaru, ale aby se zkusila držet tématu a rozseknout otázku, který model vzít ;) díky
Libosh
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 12. 2. 2017 22:41

roy1 : prosim te nedelej ze sebe blbce.P1m byl asi jediny telefon ktery mel problem a byl nasledne vyresen problem aktualizaci.
navic tazatel kouka a pouzival o jednu generaci novejsi telefon a P1m uz je v propadlisti dejin.

Libosh : Lenovo je opravdu v pohode.musis mit jen na mysl ze nejde o vlajkove lode ale stredni tridu za tretinove max polovicni penize oproti tem nej .. foto neni nikdy špicka ale normalnim smrtelnikum staci.nekdy bych i rekl ze jsou vic jak "stred" ..
zadnych predinstalovanych viru se bat nemusis.istni zatvrzenci ze je lenovo sunt a meli s nim problem vetsinou meli lenovo "jiz od" a nebo je to rukama.je to stejne jak se nas snazi jablkari nakecat ze se android laguje a ze meli .. a ted vyjmenuji nejnivejsi vlajkovou lod. proboha kdyz je jablko nej proc by pouzivali cokoli s androidem? asi chora mysl :-D
Lenovo ma vetsinou skoro cisty android.nahravaji tam samozrejme nejake pofiderni hry ktere jdou deaktivovat nebo smazat a samozrejme sve programy na zalohy,kopirovani ale ty jsi uz ve smem Lenovu mel.
s hurahej bych problem nemel ale musis prebirat verze.taky jedine co me osobne na nem vadi je ovladani na displeji ale jde o zvyk
Naposledy upravil freddy158158 dne 12. 2. 2017 22:46, celkově upraveno 1
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Libosh 12. 2. 2017 22:45

dík za vysvětlení záležitosti s lenovem...nicméně, stejně se furt rozhoduji pouze mezi honor 8 a samsung A5 2017...tak díky za názory :oops:
Libosh
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 12. 2. 2017 22:51

Milý Freddy, jsi vůbec, kromě urážek, schopný rozkliknout odkaz, popřípadě pochopit psaný text? Zřejmě ne.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 2. 2017 01:33

mily roy1.ne jednou mame neshodu diky tvym lzim a vypadum ke znacce takze az sklidnis hormon tak te zacnu brat vazne.
nechapu proc do tohoto tematu kdy tazatele zajima telefon za 8+ vytahujes telefon ktere lidi zajimal tak pred rokem - dva?
navic se rozhoduje mezi huawei a samsung?
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 13. 2. 2017 01:41

Že to nechápeš mne vůbec, ale vůbec nepřekvapuje. Pravda zůstane pravdou i když jí opakovaně budeš nazývat lží, tvá zbožná přání na tom nic nezmění.
Pro zakladatele tématu, nevím jestli ti to úplně došlo, ale problém lenova je v tom, že škodlivý software je tam od výrobce a to nejen v mobilech, obrázek a názor si udělej sám. Za mne to o solidnosti firmy moc nesvědčí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 2. 2017 08:43

ty jsi jak kolovratek na druhou .. vybira huawei nebo samsung .. chapes alespon jeho psany text?
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 13. 2. 2017 09:29

Libosh: Zpomalení u 3GB RAM bych nebál, jinak už tady není s čím poradit. Chce si to oba modely osahat a vybrat prostě pocitově, pokud ti nejde o foťák, tak je už volba srdcem.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Libosh 13. 2. 2017 10:42

Právě že o foťák jde asi nejvíc ale ze všech recenzí co jsem si přečetl, jsem nedokázal vyčíst jednoznačnou odpověď, který by mohl být lepší. Jestli honor a jeho dvě čočky nebo novější A5.
Libosh
Junior

Odeslat příspěvekod Libosh 16. 2. 2017 21:12

Zdarec všichni, furt řeším zda ten honor premium8 nebo samsung a5 2017. Chvíli jsem pro ten a pak zase pro ten druhej. Nechci to tu s tím pořád plevelit, ale nevím si rady. Ohrata písnička...jako běžný uživatel, pocitim u samsungu menší výkon oproti Honor?furt mě víc táhne ten samsung. Jak je to s již nainstalovanými aplikacemi, neví tu někdo?kolik je tam jejich "bordela" co nejde odinstalovat?díky za odpovědi
Libosh
Junior

Odeslat příspěvekod Kalanis 16. 2. 2017 21:28

Kup voba a pak jeden do 14 dní vrať
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior

Odeslat příspěvekod Libosh 16. 2. 2017 21:48

Hehe.....taky řešení....ale navíc dalších 12k nemám. Mimochodem, vrátit zboží mohu jen v neporusenym obalu ne? Přece nemohu používat mobil a pak říct nelíbí se mi.nebo je to jinak?
Libosh
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka