Který za LG G3 - LG G4 nebo jiný?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod djpiecka1 7. 1. 2017 21:02

Zdravim. Mam lg g3 32gb a uz dlhsiu dobu poskulujem po g4. Je to rozumne prechadzat ? Alebo radsej siahnut po niecom inom?
Naposledy upravil Nick Cave dne 7. 1. 2017 22:26, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 7. 1. 2017 21:15

Samozřejmě, že už v dnešní době můžeš sáhnout po lepším telefonu v kategorii LG g4. Záleží co ti vyhovuje, parametry a kolik chceš toho dát.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod djpiecka1 7. 1. 2017 21:25

No hlavne by som chcel ist ku kvalite, vzhaldom k tomu ze g3 je dobry telefon a dal by som ho priatelke. Pacia sa mi pralricki vsetky znacky okrem Lenovo, Asus, Acer.
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2017 21:56

Doplň požadavky, uprav název tématu
viewtopic.php?f=2&t=17205
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod djpiecka1 7. 1. 2017 22:21

Cena by bola do cca. 350 eur a prepacte, ale neviem ako upravit nazov temy resp.sa mi zda ze je dost zrozumitelny.
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 7. 1. 2017 22:26

Aspoň požadavky napiš na telefon. Velikost displeje, hw tlačítka, požadavky na baterii, foťák, výkon. Na co používáš mobil. Čtečka, lte ano/ne, atd. Těžko se radi, když nevíme na co telefon chceš hlavně.

Beru to jako nějakých 9500 zaokrouhlene.
Huawei nova
Samsung Galaxy s6
Sony xperia x
Xiaomi mi5
Alcatel idol 4s
Pak taky telefony okolo 7k
Nexus 5x
Samsungu Galaxy a5 (2016)
Jsou taky levnější... Prostě je toho moc, ale nevíme na co to používáš.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod djpiecka1 7. 1. 2017 22:57

Takze velkost 5,2 az 5,5. Aspon Full hd. Citacka odtlackov, praca: youtube, email, obcas hra, fb, whatsup, messenger a obcas aj rychlejsi multitasking. Toto vsetko mi g3 splna ale kedze ju mam dlho tak si mi akosi okukala.
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2017 23:07

Neměň co funguje a vyhovuje :)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod XaNn 7. 1. 2017 23:10

Tady by ses skoro vešel do http://mobilni-telefony.heureka.cz/hono ... -dual-sim/

Jinak http://mobilni-telefony.heureka.cz/huaw ... ingle-sim/
A nebo Nexus http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-n ... h791-32gb/

G3 je dost dobrý telefon, určitě ještě v pohodě stíhá, tzn. pokud bych nemusel, asi bych neměnil a počkal co přinese první půle roku 2017
:-)
www.toptelefon.cz - Nástroj pro výběr toho nejlepšího za Vaše investované peníze v poměru cena/výkon.
XaNn
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 7. 1. 2017 23:59

Pokud ti g3 funguje. Tak si ji nech a počkej si na jaro/léto. Přijdou nové telefony. Teď je doba, kdy jsou telefony drahé a ještě nejsou novinky. Až na přelomu jara léta si kup nový. Buď starší levnější nebo nový s novymi technologiemi. Pokud dás okolo 10000, tak telefony budou po mwc (veletrh v Barceloně) levnější. Přijdou nové generace a starší klesnou. Pokud g3 šlape a nepotřebujes nutne měnit, tak bych neměnil.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 10. 1. 2017 20:27

G4 si nekupuj. Mel jsem ji a bylo sni bohuzel vice problemu nez zabavy.
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod djpiecka1 10. 1. 2017 20:36

Dakujem za odpovede. Mate pravdu, rozhodol som sa ostat pri G3 a pockam si, co nove prinesie g6 alebo ked klesne cena g5 este viac nez klesla, kupim ju. No odradza ma na nej ta odjimatelna brada a bojim sa ze sa po case zacne oddelovat aj ked ju nebudem davat dole.
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 11. 1. 2017 01:06

To si nemyslim, pokud to nebudete vytahovat každý den, tak určitě nebude. G6 by mohla být povedená, ale ty ceny telefonu budou startovat hodně vysoko. Všechno to budou nové hity. Ale g5 má dva tábory. Jeden, co jí zbožňuje a říká, jak je super ta vyměnitelná baterie a že to všechno funguje. A druhá, co nadává, že boční hrany nesedí k sobě, displej je žlutý, displej mírně svítí v rohu, Ikdyz je vypnutý. Záleží jaký kus dostanete. Ale přeci jen už budou novinky a záleží kolik do toho budete chtít dát. Neptejte se, kde jsem to četl. Možná šlo o jedince. Vím jen, že jsem to četl na fóru u G5. Cena na G5 už dolů moc nepůjde. Už tak jsou na minimu. Podle mě je ta modulární část naprostý propadák, ale aspoň můžete vyměnit baterii. Jinak už cena 10000. Je skvělá. Na zkoušku může být telefon dobrý. Pomer ceny a toho co mobil nabízí je skvělý, ale jak jsem zmínil. Přijdou novinky.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 11. 1. 2017 07:43

G5 mám od vánoc a měl jsem i G4 a před ní G3. G5 je odladěností na tom lépe než G4 a i o trošičku fotí lépe (v některých podmínkách bych řekl že G4 na tom byla trochu lépe v ostrosti detailech při zvětšení snímku. G5 je na živo pěkný telefon ALE co mě teda vyloženě s..e je ta plastová odnímatelná brada. Což o to drží dobře, žádná velká mezera se nekoná ALE ze zadní strany je ta brada plastová a ten plast je měkkej takže každý škrábaneček je na ní vidět (i přejetí nehtem). Nejdříve jsem si myslel že je na ní nalepená nějaká měkká průhledná krycí fólie ale není, tohle hodně snižuje a degraduje vzhled telefonu, zezadu jako by ta brada vůbec nepatřila ke zbytku telefonu. Jinak nemám k G5 žádnou výtku a překvapila mě oproti G4 výdrž baterie (+ podpora rychlého nabíjení které funguje parádně) kde při mém používání vydržím skoro den a čtvrt, G4 mě při stejném zatížení nevydržela bez dobíjení ani celý den. No a G6 když se za půl roku bude prodávat kolem 10 tis. Kč jako G5 tak se nebudu vůbec zlobit a přejdu na G6:-)
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 11. 1. 2017 08:47

G5 se prodává, tak levně jen aby se jim zaplatili náklady na výrobu. Modularita byla ve světě u G5 naprostý propadák, takže, aby to firma nemusela rovnou zabalit, tak telefon dala na minimum. Mně se třeba konstrukčně nelíbí, ale ve vnitřn je to super telefon. Navíc kvalitní fotoaparát za 10k v mobilu jen tak nenajdeš. Ale co jsem se díval, tak v low light už to není ono.
PunuisherHD
Junior