Klasicke vecko s vonkajsim displejom

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Larry89 13. 12. 2016 22:53

Zdravim, zhanam klasicky tlacitkovy telefon vo veckovej konstrukcii, s vonkajsim displejom a slusnym fotakom (v ramci moznosti :) )

Vyhovovali by:
Doro Primo 413
CPA HALO 15
ALIGATOR V600

Ak viete o dalsich mozte navrhnut, popripade ked mate skusenosti s niektorymi z tychto mobilov budem rad. Ja skusenosti mam s inym Aligatorom cca. 2 roky dozadu - trochu rozpacite, ovladanie mi prislo pomerne zlozite, neviem ale ci ho maju rovnake na kazdom mobile, a ci sa odvtedy nezmenilo. Konstrukcia nebola tiez ziadna slava, ale za tu cenu sa asi nejaka velka kvalita neda ocakavat.

Podmienky su aby bol vonkajsi displej - aby bolo vidiet kto vola a dalo sa zdvihnut priamo otvorenim, a zavretim zas zlozit. Fotoaparat s ktorym sa aspon nieco da v nudzi cvaknut, s bleskom pre pripadnu fotku v tme. Blesk by mohol byt pouzitelny zaroven ako svietidlo.
A hlavne nech to je spolahlivy a jednoduchy pristroj, nemrzne, sluchatko neznie ako plechovy sud a displej netaha oci pozorovacimi uhlami.

Cenovy strop nieje, ale predpokladam ze do 100€ sa taketo telefony vojdu...
Teoreticky aj zo zahranicia, z ciny, ale nic taketo som tam nenasiel, vsade idu dnes len smarty :)

Dakujem za kazdu radu
Larry89
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalanis 13. 12. 2016 23:19

Z těchto bych bral Halo 15, prodali sme jich strašně moc a nikdy žádná reklamace (celkově řada Halo), což se o Aligátorech říct nedá
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků