Velký telefon na internet, do 6000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 9. 12. 2016 02:53

Ahoj,

tak jsem tady zas, opět s prosbou o radu, jaký model je na mé potřeby nejlepší. Chci koupit nový matce, ona si přeje co největší, a aby na tom šel co nejrychlejší procházet web. Takže nutnosti jsou:

+ Velký displej (5,5" nebo víc)
+ LTE
+ Do 6000 Kč

Co potěší:
. Vyšší odolnost / kvalita konstrukce
. Softwarová bezúdržbovost

Podle filtrů mi vypadla tak max Xiaomi Mi Note 4, ta ale nemá LTE. V mobilech se moc neorientuji, takže opravdu ocením nějaké tipy. :P Díky!
LammerOutsider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2016 03:58

Lenovo Vibe P1, kovový smartphone s dlouhou výdrží (i když já považuji za velký displej až všechno nad 6p) nebo ideálně Lenovo Phab Plus s 6,8p displejem, též kovový, tento je na internet kvůli velkému displeji nejlepší
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 12. 2016 09:49

5.5 je standart nikoliv velky.Ze je to standart, dokazují prodeje.Taky hlasuji za Phab pokud cena limituje vyber.
A jenom technicka poznamka, rychlost browseni uz nakej patek mimo par tragickych modelu neovlivnuje typ telefonu ale zablokovani reklam, pouzity prohlizec.Ehm o tom ze kdyz budes browsit na tragickem pripojeni se bavit snad nemusime.O telefonu to je v jednom pripade ze sta pokud vezmes cokoliv co vyslo za posledni dva roky.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 9. 12. 2016 15:12

Díky za tipy, Lenovo vypadá velmi dobře, kdyby bylo na mně tak bych šel do něj, matka se ale zhlédla v tom obřím pádlu, takže si asi koupí to. ..Hlavně že jsem jí nedávno stavěl počítač s velkým monitorem.. :D
LammerOutsider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2016 15:18

Tady ho maj i s dárkem za nejnižší cenu

https://www.tsbohemia.cz/lenovo-phab-pl ... 6235974412
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 9. 12. 2016 15:33

Jo, dík. A má cenu připlácet za ten novější Phab 2 Plus? Kromě designu a pár drobností nic moc navíc nevidím, ale možná se dívám špatně..
Nebo je to tak, že Phab 2 má slabý výkon a Phab 2 Plus je "předražený", a proto je nejlepší pořídit ten obyč Phab, co jste tu postovali? :)
LammerOutsider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2016 15:40

Phab2 má menší HD displej 6,4p a nižší jemnost 229ppi, Phab Plus 6,8p má FullHD a jemnost 324 ppi a to už je viditelný rozdíl. Na výše uvedené použití naprosto v pohodě dostačuje Phab Plus 6,8p
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 9. 12. 2016 15:44

Aj, jo to je recht, Phab 2 nepřipadá v úvahu. Matka nakonec nejspíš půjde do toho Phab 2 Plus, má sice o něco málo menší displej, ale je novější, pěknější.. a prachy na to jsou. Sama neví co chce, jen to, že si chce udělat radost nějakou hračkou. A já to tady musím za ní ladit, protože "tomu přece rozumím". ha-ha. :D

Díky moc za tipy, snad tím Phab 2 Plus nedělám blbost! :)
LammerOutsider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2016 15:49

Taky mám na něj zálusk :) ale ještě počkám, až vyjdou recenze a trochu spadne cena
Když tak sem nebo do odkazu hoď nějaké postřehy, hodnocení
viewtopic.php?f=1962&t=1255925
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků