Náhrada za LG G2

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod pypyn 28. 11. 2016 17:29

Zdravím,
bohužel mi odešla moje G2. A tak je zač se podívat po nějakém novém mobilu. Chtěl bych aby by nový mobil zase vydržel 2-3 roky jako ten starý. Cena by se měla pohybovat kolem 10 000. Plus mínus nějaké drobný klidně překousnu. Zatím jsem se díval na LG G5 a Samsung S6. Jaké další modely by jste mi doporučili? Díky za doporučení
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 28. 11. 2016 18:29

Před pár měsíci jsem řešil to samé, kdy moje G2 nerozdejchala pád na zem, nakonec jsem pořídil Huawei P8. Na Emui jsem si zvykl rychle, přijde mi v porovnání z G2 vzhledově víc dospělá. Jen se mi LG držel v ruce líp ale to je subjektivní. Do 10 000 by už byla asi i P9.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Kocuur 28. 11. 2016 18:33

V létě jsem také hledal náhradu za G2. Po dlouhém přemýšlení jsem šel do OnePlus 3. Určitě toho nelituji, oproti G2 je sice trochu větší, ale za ty peníze dostaneš opravdu hodně muziky. Co mi, ale chybí je výdrž LG :( OnePlus zvládá klasické denní použití což u LG se klidně povedly i dva dny. G5 i S6 jsou podle mě špatná volba, za ty prachy se to neoplatí a budeš mít loňský model, kterému co nevidět skončí pořádná podpora.
Kocuur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2016 18:52

Asus Zenfone3 ZE520KL
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 28. 11. 2016 18:59

Klidně bych šel do LG G5. Měl jsem G4 a spokojenost. Nepíšeš že by jsi byl nějaký pařmen, takže výkon telefonu naprosto dostatečný. Co jsem četl názory lidí co ho mají, tak panuje spokojenost. Je to letošní model. Výborné foto. ;-)
Xiaomi MI9T 6/128

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pypyn 28. 11. 2016 19:24

Hry prakticky na mobilu nehraji. Hlavně po mobilu chci ať se nic nezasekává všechno jede hned a na nic nemusím čekat. Dále foťák by nemusel být špatný.
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod pypyn 30. 11. 2016 11:28

Tak už se rozhoduji mezi asus zenfone 3, honor 8 a furt se mi i líbí ta G5. Prosím tak majitele těchto mobilů aby se podělili o názor na ně.
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod josa 30. 11. 2016 11:38

Stojim pred rovnakou otazkou. Povodne som chcel vziat Lenovo P2 s velkou vydrzou, ale do finale sa dostava OnePlus 3T. :)
josa
Junior

Odeslat příspěvekod Kalanis 30. 11. 2016 12:11

OnePlus nebo Honor 8
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior